Izvēlētie filtri

Uniroyal RainSport 5 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Cenas kategorija

Kā jau liecina nosaukums, tad šo riepu lieliskākā īpašība ir izturība pret lietus radītajiem apdraudējumiem. Vēl viens salīdzinoši svarīgs aspekts ir tas, ka riepas uniroyal rainsport 5 cena atbilst praktiski jebkuram patērētājam, tāpēc viņš (-a) var apsvērt iegādāties tieši šādu modeli savai automašīnai.

Galvenās riepas uniroyal rainsport 5 īpašības

 maza akvaplanēšana;
 laba saķere arī uz slapja asfalta;
 akustiski klusas;
 palīdz taupīt degvielu;
 labs cenas un veiktspējas balanss;
 izmantoti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi (piemēram, Sharkskin);
 pārdomāts protektora raksts.

Kāpēc ir vērts iegādāties uniroyal rainsport 5

Lietus riepas pārsvarā ir pazīstamas pateicoties Formula 1 sacīkstēm, kur ir ļoti svarīgi, lai riepas pie liela ātruma spētu laicīgi novadīt ūdeni. Protams, uz parastiem ceļiem ātrums nekad nav tik liels, taču lietus laikā vienmēr pastāv akvaplanēšanas risks. Tāpēc pirkt riepas uniroyal rainsport 5 ir noderīgi.
Papildus izaicinājumu rada arī nepiemērots ātrums un ceļa kvalitāte. Ja tam vēl papildus pievieno lietu, var zust saķere, ko neviens nevēlas piedzīvot, sevišķi pie lielākiem ātrumiem.

Īpašais protektors

Attīstība nestāv uz vietas arī riepu nozarē. Tāpēc riepas rainsport 5 uniroyal satur asimetrisku protektora rakstu, kas ļauj iegūt lieliskas īpašības, piemēram, akustisku komfortu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un uzlabojot saķeri. Savukārt runājot par pašu riepās izmantoto materiālu, ir jāmin “zivs ādas” (no angļu val. Sharkskin) tehnoloģija, kas imitē haizivs zvīņas. Haizivis spēj attīstīt lielus ātrumus zem ūdens un ir izturīgas. Vienlaikus lieliska drenāžas sistēma palīdz riepām saglabāt aizsardzību pret akvaplanēšanu pat intensīva lietus gadījumā, kas ir sevišķi bieža parādība apmākušās vasaras dienās un rudenī. Piedāvājumā ir iespējams atrast plašu šādu vasaras riepu komplektu ar dažādiem ātruma indeksiem, diametru u.c., lai pēc iespējas labāk atbilstu katra klienta vajadzībām un arī pašam svarīgākajam - automašīnai. Šīs noteikti ir vienas no labākajām lietus riepām par ļoti samērīgu cenu, kas neliks vilties vairāku sezonu garumā. Galvenais ir atrast atbilstošo modeli un izmantot to attiecīgajā gadalaikā un baudīt visas lieliskās šo moderno riepu priekšrocības. Izmaiņas no citām riepām noteikti būs manāmas un visdrīzākais būs pirmā izvēle, kad būs jāiegādājas jaunas.

 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 125
skatīt citus 20
no 125
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu