Atgriešanas nosacījumi

Informācija par jūsu atteikuma tiesībām

Jums ir tiesības atcelt šo līgumu četrpadsmit dienu laikā, nenorādot iemeslus.

Preču iegādei atcelšanas periods ir četrpadsmit dienas, sākot no dienas, kad jūs vai trešā persona, kuru jūs, izņemot pārvadātāju, norādījāt, ka preces ir iegādājušās. Ja pasūtītie produkti piegādāti daļēji sūtījumos, periods sākas pēdējo preču saņemšanas dienā; ja preču piegādes līgumā noteikts vairāki daļēji sūtījumi vai partijas, periods sākas dienā, kad saņemts pēdējais daļējais sūtījums vai partija;

Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mums (TyresNET GmbH, Amalienstr. 71 80799 Minhene Vācija, E-pasts: info@tyres.net) par jūsu lēmumu atcelt šo līgumu, sniedzot skaidru paziņojumu (piemēram, pa pastu vai e-pasts)

Pietiek, ka jūs nosūtāt atcelšanas paziņojumu savlaicīgi, lai ievērotu termiņu.

Atcelšanas sekas

Ja jūs anulējat šo līgumu, mēs nekavējoties un ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no dienas, kad saņemsim paziņojumu par atcelšanu, ieskaitot visus piegādes izdevumus (izņemot papildu izmaksas sakarā ar tas, ka esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav standarta piegāde). Lai atmaksātu līdzekļus, mēs izmantosim tādus pašus maksājuma līdzekļus, kādus izmantojāt sākotnējā darījumā, ja vien nav skaidri noteikts citādi; nekādā gadījumā netiks iekasētas papildu izmaksas par šo atmaksu.

Mēs no jums savācam preces.

Mēs sedzam preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas.

Preces pasliktināšanās gadījumā, ja tāda ir, jūs samaksāt kompensāciju tikai tad, ja atteikšanās ir saistīta ar to nevajadzīgu apstrādi, ne tikai pārbaudot to nosacījumus, īpašības un darbību.

Informācijas par atteikuma tiesībām termiņš

Atgriezties uz augšu