Izvēlētie filtri

Continental Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

CONTINENTAL RIEPAS: DROŠA IZVĒLE VAIRĀK KĀ GADSIMTU

Continental AG, ražojot riepas jau teju 150 gadu, ir industrijas viens no lielākajiem spēlētājiem. Kopmānija ir līderis Vācijā, un Continental , firmai esot bāzētai Hanoverē, ir ceturtais lielākais riepu ražotājs visā pasaulē. Gadiem ilgā pieredze un sākotnējā specializācija gumijas ražošanā ļauj līdz pat šodienai piedāvāt augstas klases produktu, kas neliks vilties.

CONTINENTAL RIEPAS JŪSU SPĒKRATAM

Firma, atšķirībā no citiem riepu ražotājiem, nav specializējies konkrētā spēkratu nozarē, bet savukārt piedāvā riepas teju visia veida transportam un tehnikai. Continental riepas ietver piedāvājumā automašīnu riepas, riepas motociklam, furgonam, kravas auto, bezceļu transportam, apvidus automašīnām un pilnpiedziņas automašīnām, kā arī specialižetas riepas tieši lauksaimniecības tehnikai vai ceļu būves tehnikai.

Atkarībā no Jūsu spēkrata, riepu izvēle konkrētā transportlīdzekļa veidam būs pirmā. Ne tikai riepu piemērotība konkrētam transporta līdzeklim, bet arī riepu sezonialitāte ir no svara. Lielākoties auto reipas Continental ir paredzētas vasaras sezonai vai visam gadam, bet ražotājs piedāvā arī ziemas sezonas modeļus. Vasaras riepas ir īpaši klusas, toties izturīgas un, pateicoties to īpašajam profilam, arī drošas dažādos laika apstākļos. Tehniķi un inženieri strādā gadiem, un firmas vadošie nozares speciālisti ir izstrādājuši specializētas riepas no Continental. Tā, piemēram, profils AllSeasonContact nodrošina optimālu sniegumu visa gada garumā, ļaujot nemainīt riepas no sezonas uz sezonu, bet ga ietaupīt laiku, finanses un vietu, izmantojot tikai vienu riepu komplektu. Latviajs apstākļiem gan šis profils nebūs piemērotākais, jo ziemā nepieciešams riepas nomainīt uz sezionālajām riepām. Piedāvājumā esošās Conti Viking or Ice Contact pasargās Jūs un Jūsus līdzbraucējus jebkuros laika apstākļos, un ContiIceContact ir specializēti piemērots īpaši slideniem ceļiem.

RIEPAS CONTINENTAL: KĀ PIRKT LĒTĀKĀS

Ja vēlaties pirkt Continental riepas, nāksies šķirties no ievērojamas naudas summas. Vācu kvalitāte un pusotru gadsimtu senā kompānijas darbība ļauj būt pārliecinātam par gumijas kvalitāti, un specifiski piemērotie profili dažādiem laika apstākļiem, kā arī īpaši plašais riepu piedāvājums dažādu spēkratu veidiem nodrošinās perfektu atbilstību un drošību uz ceļa.

Lētas Continental riepas varat iegādāties mūsus interneta veikalā, un Continental riepas cena ir cena par kvalitāti, ilglaicību, patīkamu braukšanu un drošību uz ceļa. Ne tikai Jūs varēsiet baudīt perfekti atlasītas un piemērotas riepas, dekādēm ilgu tehnisko uzlabojumu un inovāciju rezultātu, bet arī atrast sev piemērotāko produktu bez raizēm. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 2213
skatīt citus 20
no 2213
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu