Atvērt filtrus

Riepu izmērs

Indekss

Cena

ā‚¬
līdz
ā‚¬

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Marka

Rādīt visu

Papildus iespējas

Average Test Review

līdz

Vieglo auto riepas – kad un kā iegādāties

Pavasaris un rudens ir periodi, kad vieglo automobiļu vadÄ«tāji aizdomājas par sava spēkrata riepām visvairāk. Teju katrs vada automobili, un viegli ir apjukt riepu klāsta priekšÄ. Visasriepas.lv piedāvā ne tikai vieglo auto riepas, bet arÄ« kravas auto, furgonu un motociklu riepas, kā arÄ« riepas, kas paredzētas braukšanai bezceļu apstākļos. Piedāvājumā ietilpst arÄ« riepas bÅ«vniecÄ«bas, lauksaimniecÄ«bas, dārza un citai specializētai tehnikai, tā nodrošinot plašu izvēli jebkuram mÅ«su klientam ar specifiskām vajadzÄ«bām un prasÄ«bām. Lētas auto riepas un plašs piedāvājums ļauj apmierināt mÅ«su klientu vēlmes.

Auto riepas un to veidi

Auto riepas atšÄ·iras gan pēc auto, kam tās paredzētas, gan arÄ« laikapstākļiem, kurās tās tiks visvairāk lietotas. Kaut gan riepas auto drošÄ«bai bieži netiek uzskatÄ«tas par galveno drošas braukšanas sastāvdaļu, tās ir nenoliedzami svarÄ«gas drošÄ«bai braukšanai lielos ātrumos, kā arÄ« ietekmē degvielas patēriņu un spēkrata pārvietošanās spēju, kas Ä«paši svarÄ«ga bezceļu un lauksaimniecÄ«bas tehnikai.

Vieglo auto riepas Tavam auto

Vieglo auto riepas Latvijā obligāti jānomaina no vasaras uz ziemas riepām, taču gada iltajos mēnešos ieteicams lietot vasaaras riepas. Kaut gan pieejamas arÄ« vissezonas riepas, latvijas apstākļiem ziemas un vasaraas riepas ir vispiemērotākās, ļaujot baudÄ«t degvielas ekonomiju, klusāku braukšanu un drošÄ«bu uz ceļa. Vieglo auto riepas ir ne tikai vispopulārākās, bet arÄ« visplašÄk piedāvātās internet veikalos. Lai atrastu pareizās riepas JÅ«su vajadzÄ«bām, jā;nem vērā ne tikai sezionalitāte, bet arÄ« riepas profils, rievojums, gumijas kvalitāte un citi specifiski JÅ«su automašÄ«nai nepieciešami parametri.

Meklēt riepas pēc auto markas ir visvienkāršÄkais veids, kā atrast vieglo auto riepas, kas piemērotas tavam spēkratam, taču tās iespējams piemeklēt pēc iepriekšminētajiem parametriem. Ja vēlaties nomainÄ«t visas četras auto riaps, izvēle ir daudz vienkāršÄka, bet iespējams mainÄ«t arÄ« tikai divas riepas, kas atrodas uz vienas ass.

Auto riepas cenas variē atkarÄ«bā no ražotāja atpazÄ«stamÄ«bas, gumijas kvalitātes un piedāvājuma plašuma, tātad, zema cena ne vienmērnozÄ«mēs sliktu kvalitāti, bet ir lbs indikators kvalitātes noteikšanai.

Kā jau iepriekš minēts, jaunas auto riepas nav nepieciešams iegādāties katru gadu, - ttās varat mainÄ«t katru otro vai piekto gadu, atkarÄ«bā no nolietojuma un uzglabāšnnas apstāk;liem. Ja riepas uzglana vēsumā un sasumā, tās var kalpot pat 10 gadu, bet nepieciešams pārleicināties par to kvalitāti, jo plaisu un cit defektiu gadÄ«umā apdrsudēta ir ne tikai tava, bet arÄ« citu dzÄ«vÄ«ba.

Auto riepas internetā – kā atrast pareizās

Auto riepas internetā iespējams iegādāties dažādās cenās, un tās pieejamas plašÄkā klāstā. Ja meklējat specifisku riepas modeli vai salÄ«dzinat cenas, tad ieteicams vadÄ«ties pēc ražotāja noteiktajiem parametriem, izvēloties riepas, kas JÅ«su automašÄ«nai bÅ«s visatbilstošÄkās. Lētāk auto riepas iegādāties iespējams nesezonā, bet kā alternatÄ«va ir pieejama arÄ« riepu atjaunošana vai lietotu riepu iegāde. Tā gan pastāv risks, ka iegādāsieties lietotas, tātad, troksni radošas, riepas, kam, iespējams, bÅ«s sliktāka saÄ·ere ar asfaltu, un tādēļ iesakām apsvērt jaunu un kvalitatÄ«vu riepu iegādi.

Mēs piedāvājam riepas daudz un dažādu veidu automobiļiem: gan vieglajiem, gan kravas, gan furgoniem un arÄ« motocikliem, bet, lai atrastu pareizās riepas, nepieciešam s zināt, ko meklējat, kādas ir jJÅ«su braukšÄnas prasÄ«bas un kādas riepas atbilst jÅ«su spēkratam.

Vairāk...

šŸš— SalÄ«dziniet cenas AutomaŔīnai

Vairāk...

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 24340
skatīt citus 20
no 24340
Ir apmaksāts sludinājums

Skatīt tīmekļa vietnes darbvirsmu