Izvēlētie filtri

Auto riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Vieglo auto riepas – kad un kā iegādāties

Pavasaris un rudens ir periodi, kad vieglo automobiļu vadītāji aizdomājas par sava spēkrata riepām visvairāk. Teju katrs vada automobili, un viegli ir apjukt riepu klāsta priekšā. Visasriepas.lv piedāvā ne tikai vieglo auto riepas, bet arī kravas auto, furgonu un motociklu riepas, kā arī riepas, kas paredzētas braukšanai bezceļu apstākļos. Piedāvājumā ietilpst arī riepas būvniecības, lauksaimniecības, dārza un citai specializētai tehnikai, tā nodrošinot plašu izvēli jebkuram mūsu klientam ar specifiskām vajadzībām un prasībām. Lētas auto riepas un plašs piedāvājums ļauj apmierināt mūsu klientu vēlmes.

Auto riepas un to veidi

Auto riepas atšķiras gan pēc auto, kam tās paredzētas, gan arī laikapstākļiem, kurās tās tiks visvairāk lietotas. Kaut gan riepas auto drošībai bieži netiek uzskatītas par galveno drošas braukšanas sastāvdaļu, tās ir nenoliedzami svarīgas drošībai braukšanai lielos ātrumos, kā arī ietekmē degvielas patēriņu un spēkrata pārvietošanās spēju, kas īpaši svarīga bezceļu un lauksaimniecības tehnikai.

Vieglo auto riepas Tavam auto

Vieglo auto riepas Latvijā obligāti jānomaina no vasaras uz ziemas riepām, taču gada iltajos mēnešos ieteicams lietot vasaaras riepas. Kaut gan pieejamas arī vissezonas riepas, latvijas apstākļiem ziemas un vasaraas riepas ir vispiemērotākās, ļaujot baudīt degvielas ekonomiju, klusāku braukšanu un drošību uz ceļa. Vieglo auto riepas ir ne tikai vispopulārākās, bet arī visplašāk piedāvātās internet veikalos. Lai atrastu pareizās riepas Jūsu vajadzībām, jā;nem vērā ne tikai sezionalitāte, bet arī riepas profils, rievojums, gumijas kvalitāte un citi specifiski Jūsu automašīnai nepieciešami parametri.

Meklēt riepas pēc auto markas ir visvienkāršākais veids, kā atrast vieglo auto riepas, kas piemērotas tavam spēkratam, taču tās iespējams piemeklēt pēc iepriekšminētajiem parametriem. Ja vēlaties nomainīt visas četras auto riaps, izvēle ir daudz vienkāršāka, bet iespējams mainīt arī tikai divas riepas, kas atrodas uz vienas ass.

Auto riepas cenas variē atkarībā no ražotāja atpazīstamības, gumijas kvalitātes un piedāvājuma plašuma, tātad, zema cena ne vienmērnozīmēs sliktu kvalitāti, bet ir lbs indikators kvalitātes noteikšanai.

Kā jau iepriekš minēts, jaunas auto riepas nav nepieciešams iegādāties katru gadu, - ttās varat mainīt katru otro vai piekto gadu, atkarībā no nolietojuma un uzglabāšnnas apstāk;liem. Ja riepas uzglana vēsumā un sasumā, tās var kalpot pat 10 gadu, bet nepieciešams pārleicināties par to kvalitāti, jo plaisu un cit defektiu gadīumā apdrsudēta ir ne tikai tava, bet arī citu dzīvība.

Auto riepas internetā – kā atrast pareizās

Auto riepas internetā iespējams iegādāties dažādās cenās, un tās pieejamas plašākā klāstā. Ja meklējat specifisku riepas modeli vai salīdzinat cenas, tad ieteicams vadīties pēc ražotāja noteiktajiem parametriem, izvēloties riepas, kas Jūsu automašīnai būs visatbilstošākās. Lētāk auto riepas iegādāties iespējams nesezonā, bet kā alternatīva ir pieejama arī riepu atjaunošana vai lietotu riepu iegāde. Tā gan pastāv risks, ka iegādāsieties lietotas, tātad, troksni radošas, riepas, kam, iespējams, būs sliktāka saķere ar asfaltu, un tādēļ iesakām apsvērt jaunu un kvalitatīvu riepu iegādi.

Mēs piedāvājam riepas daudz un dažādu veidu automobiļiem: gan vieglajiem, gan kravas, gan furgoniem un arī motocikliem, bet, lai atrastu pareizās riepas, nepieciešam s zināt, ko meklējat, kādas ir jJūsu braukšānas prasības un kādas riepas atbilst jūsu spēkratam.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 13490
skatīt citus 20
no 13490
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu