Izvēlētie filtri

Michelin Primacy 4 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Izvēlieties riepas michelin primacy 4 vasaras sezonai savai vieglajai automašīnai. Tās būs lieliskas uz dažādiem ceļu segumiem, pateicoties lieliskam protektora rakstam un kvalitatīvam sastāvam.

Galvenās riepu priekšrocības:

 liela akvaplanēšanas pretestība;
 efektīva bremzēšana arī lietū;
 braukšanas komforts;
 ilgs darbības laiks.

Visas šīs īpašības ir ļoti svarīgas, tāpēc riepas michelin primacy 4 cena nav galvenais faktors uz ko skatīties. Riepu funkcionalitāte noteikti ir manāma un novērtējama atbilstošiem automašīnu modeļiem. Piedāvājumā ir dažādi izmēri, lai nodrošinātu atbilstību dažādām vieglajām automašīnām. Tāpat ir vērts pieminēt, ka riepas ir vienlīdz droši lietot pilnīgi jaunas, kā arī ar lielāku nodilumu līdz pat nodiluma indikatoram (1,6 mm). Ir iespējams atrast informācija par veiktajiem testiem, kas uzrāda, ka šīs riepas vidēji var izmantot par 18 000 km vairāk nekā citas. Līdz ar to nav jāšaubās par Michelin sniegtā produkta ilgmūžību, jo viena no uzņēmuma stratēģijām ir nodrošināt drošu braukšanu visā riepu izmantošanas laikā līdz tiek sasniegts minimālais protektora dziļums.

Papildus, kad vēlas pirkt michelin primacy 4 riepas, ir jāskatās to parametri, jo piedāvājumā ir dažādi izmēri (platums, augstums, diametrs) un arī sezona un EU apzīmējumi. Tādā veidā var pārliecināties, ka iegādāsieties atbilstoša izmēra riepas, kas kalpos vairākas sezonas arī tās izmantojot intensīvi pa dažādiem ceļiem Latvijā un arī ārpus Latvijas. Mūsdienās pirkt riepas michelin primacy 4 ir vienkārši ar pāris klikšķu palīdzību, savukārt nomaiņu jāuztic profesionāļiem, kas tās pareizi uzstādīs, lai būtu vienmērīgs nodilums un tās funkcionētu kā paredzēts. Tāpat var pievērst uzmanību arī papildus informācijai par ātruma indeksu un citiem aspektiem, kas ir norādīti saskaņā ar normatīviem. Tā kā riepas ir veidotas, lai tās varētu pilnībā droši izmantot līdz maksimālajam nodilumam, arī mitros apstākļos tās būs vienlīdz efektīvas un nav jābaidās par to sniegumu vai jāizvairās braukt noteiktos apstākļos, ja tas ir nepieiešams. Baudiet Michelin riepu priekšrocības, kas ir sasniegtas ar rūpīgu izstrādi un kvalitatīviem materiāliem, lai sniegtu optimālu rezultātu pat pašiem prasīgākajiem klientiem ilgāku laiku, neatkarīgi no tā vai ar automašīnu tiek braukt pārsvarā pa lauku ceļiem vai pa pilsētu, jo kvalitatīvās riepas ir veidotas, lai ilgi kalpotu pat pašos ekstremālākos apstākļos.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 99
skatīt citus 20
no 99
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu