Izvēlētie filtri

Pirelli Cinturato P7 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Cenas kategorija

Ja jums ir jaudīga super automašīna vai arī vidējas klases automašīna, riepas Pirelli Cinturato P7 ir lieliski piemērotas lietošanai vairākas sezonas. Lai labāk izprastu, kāpēc izvēlēties tieši tās, ir vērts ieskatīties to īpašībās, kas tās atšķir no citām riepām un, iespējams, padara par labāko risinājumu konkrētās situācijās un gadalaikā.

Riepu raksturīpašības:

 mazāka rites pretestība;
 ātra un precīza stūres reakcija;
 lieliska vadāmība uz mitra un sausa seguma;
 droša kontrole, samazinot akvaplanēšanas risku;
 samazināts degvielas patēriņš;
 mazāks CO2 daudzums;
 akustiski klusas.
Riepām ir īpašs protektora zīmējums, kas ļauj arī samazināt troksni, kas ir sevišķi svarīgi pie lielākiem ātrumiem, jo noteikti var būt traucējoši salonā. Savukārt protektora lameļu blīvums palīdz samazināt deformāciju. Vairākas garenās rievas palīdz novadīt ūdeni. Var teikt, ka riepas pirelli cinturato p7 cena noteikti atmaksājas, jo riepas spēj garantēt lielisku rezultātu dažādos apstākļos, turklāt augstā izturība pret nodilumu nozīmē to, ka riepas varēs droši izmantot vairākas sezonas arī tie, kuri lieto automašīnu intensīvākos apstākļos. Laba vadāmība nodrošina to, ka bremzēšanas ceļš būs īsāks. Tas var būt izšķiroši, ja ir avārijas risks. Savukārt lieliskā saķere nodrošina stabilitāti arī līkumos, kas ir sevišķi svarīgi tiem, kuriem patīk izaicināt savas automašīnas vadīšanas spējas vai arī kuri bieži dodas ceļojumos uz kalnainiem apgabaliem.

Cinturato vēsture

Citurato bija pirmās riepas, kurās bija izmantota radiālā karkasa konstrukcija ar brekera jostu. Tas ļāva tām ievilkt stabilu vietu autotransportā, savukārt vēlāk tās palika populāras arī lauksaimniecības un rūpniecības transporta jomā.
Mūsdienās noteikti ir vērts pirkt pirelli cinturato p7. Tajās ir lieliska jaunākā Green Performance tehnoloģija. Tās ir modernas un noteikti neliks vilties pat pašiem prasīgākajiem. Tāpat arī jāmin, ka pirkt riepas pirelli cinturato p7 ir vienkārši un ātri. Atliek tikai izvēlēties pareizo izmēru, piemēram R16, R17, R18 u.c. Lielākā daļa no tām ir vasaras, bet ir arī vissezonas riepas cinturato p7 pirelli. Vissezonas variants ļaus izvairīties no nepieciešamības mainīt riepas katru sezonu. Šīs riepas atbilst arī “zaļajai” domāšanai un ir guvušas atzinību savu lielisko īpašību dēļ dažādos laika apstākļos un uz dažādiem ceļa segumiem.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 56
skatīt citus 20
no 56
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu