Izvēlētie filtri

Pirelli Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

RIEPAS PIRELLI – DROŠAS RIEPAS IZVĒLE JŪSU AUTO NO PIRELLI

Pirelli ir kompānija ar vairāk kā gadsimtu senu vēsturi, kas darbojas automoto industrijā jau no 1872. gada. Giovanni Batista Pirelli dibināja mūsdienās pasaulslaveno Milānā bāzēto starptautisko kompāniju, kas tagad darbojas vairāk kā 160 valstīs un ražo riepas vairāk kā 19 ražotnēs visā pasaulē.

PIRELLI RIEPAS: PIEDĀVĀJUMS NE TIKAI SPORTISTIEM

Auto riepas Pirelli ir atpazīstamas kā sporta automašīnu zīmolam piederošas, un ne velti; Pirelli riepas ražojošā kompānija sponsorē FIA Formula 1 čempionātu jau vairāk kā simt gadu, un ir ekskluzīvs riepu piegādātājs visām startējošām komandām. Mūsdienās kompānija ražo tikai un vienīgi riepas, un tās galvenie produkti ir riepas vieglajām automašīnāsm, kā arī motocikliem. Pieejamas riepas arī kravas auto un furgoniem, kā arī specializētās riepas lauksaimniecības un ceļu būves tehnikai. Lielākoties Pirelli riepas domātas vasaras sezonai, jo ražotājs ir situēts siltā klimata zonā.

RIEPAS PIRELLI: PIEDĀVĀJUMS

Lai nodrošinātu maksimāli atbilstošās riepas, Pirelli piedāvājums ir plašs, un mūsu interneta veikalā labi atspoguļots. Lētas Pirelli riepas ir pieejamas gan sezonā, gan nesezonā, un itāļu kvalitāte ar vairāk kā gadsimtu ilgo pieredzi, pasaulē atzītu sporta automašīnu riepu ražošanas tehnoloģiju un izcilu izturību visos braukšanas apstākļos nodrošinās Jūs ar auto riepām, kas ļauj baudīt braukšanu visā pilnībā, neraizējoties par troksni, nolietojumu vai drošību uz ceļa vasaras laikā. Pirelli riepas cena atkarīga ne tikai no riepas veida un pielietojuma, bet arī no tās inovatīvās tehnoloģijas, kas ļauj sasniegt optimālu degvielas patēriņu, komfortu un satiksmes drošību.

Pirelli piedāvā ne tikai vieglo automašīnu un kravas riepas; kompānijas piedāvājumā ietilps plaša izvēle ar motociklu un lauksaimniecības riepām, kas tiek atzītas visā pasaulē. Tas ir viens no vadošajiem motociklu riepu ražotājiem, un firmas tehniķi un inženieru ne velti guvuši atpazīstamību visā pasaulē, sasniedzot augstākos vērtējumus kvalitātes, uzticamības un darbības ziņā.

Ja izvēlaties pirkt Pirelli riepas, varat neraizēties par kvalitāti, atpazīstamību un prestižu. Pirelli ir līderis savā jomā jau vairāk kā gadsimtu, esot ekskluzīvs riepu piegādātājs pasaules labākajiem auto braucējiem no 2015. gada pasaules čempionātā Formula 1. Tas apliecina ražotāja nemainīgi augstos standartus, kā arī ļauj Jums apzināties, ka riepas kalpos ilgi, un, iespējams, tās nevajadzēs mainīt gadiem.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1920
skatīt citus 20
no 1920
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu