Izvēlētie filtri

Michelin Pilot Sport 4 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Francijas ražotājs Michelin piedāvā riepas michelin pilot sport 4. Tās izceļas ar savu noturību pret izturību, kas ļauj tās izmantot ilgāk nekā citas riepas, pat ja ar automašīnu tiek braukts salīdzinoši bieži, piemēram, katru dienu uz darbu un atpakaļ. Testi ir uzrādījuši pat 25% lielāku izturību pret nodilumu, kas ir arī laba zīme, lai nodrošinātu vienmērīgu un komfortablu braukšanu pa dažādiem ceļiem.

Riepu īpašības:

 lēna dilšana;
 augsta saķere;
 augsts komforts;
 augsta drošība;
 izcila stūres vadāmība;
 degvielas ekonomija.

Tā kā Michelin tika dibināts jau 19. gadsimta sākumā, nav pārsteigums, ka ja izvēlaties pirkt michelin pilot sport 4, jūs sagaida perfekti izstrādātas riepas. Lai to iegūtu, Michelin sadarbojās ar citiem automašīnu ražotājiem (BMW, Audi, Porsche, Mercedes) un ieguva autosporta pieredzi. Tā kā riepas ir paredzētas dinamiskai braukšanai, svarīga ir stūres vadība un reaģētspējas, kas ir panākta ar Dynamic Response (dinamiskās atbildes) tehnoloģiju. Tajā ir izmantots hibrīdais aramīds un neilona josla. Savukārt labi reaģējošais protektora raksts nodrošina labu pielāgošanu ceļam, lai sniegtu optimizētu pēdas nospiedumu. Riepas ir testētas uz tādiem modeļiem kā Formula E, WRC un WEC. Papildus tam, riepas pilot sport 4 michelin ir pierādījušas vienu no lielākajiem nobraukuma rezultātiem, jo tos ir paredzēts izmantot līdz pat pašam pēdējam milimetram jeb protektora nodiluma indikatoram. Pēc rekomendācijas tas ir pat līdz 10 gadiem no ražošanas brīža.

Sporta riepu versija nodrošina to, ka riepas var izmantot arī profesionālākā līmenī uz trases vai arī citiem autosporta veidiem, lai riepas nebūtu jāmaina tik brieži. Vienlaikus riepas arī uzrāda lielisku rezultātu uz bremzēšanas ceļa, kas arī ir ļoti svarīgi, lai varētu labi vadīt automašīnu. Riepu neilona slānis palīdz saglabāt stabilitāti arī pie lieliem ātrumiem, līdz ar to nebaidoties pat no pašiem asākajiem pagriezieniem. Papildus riepās ir Bi-Compound tehnoloģija. Ārējā riepu pusē ir jaunākais elastomērs, kas palīdz nodrošināt labu saķeri arī uz sausām virsmām lielām ātrumā. Savukārt riepu iekšpusē ir kaučuka elastromēri, kas palīdz nodrošināt pēc iespējas labāku saķeri uz mitrām vietām. Lai nodrošinātu labu ūdens novadi, ir svarīgas platās un dziļās gareniskās rievas riepu vidū. Nedrīkst aizmirst, ka riepas michelin pilot sport 4 cena ir atbilstoša un noteikti atmaksāsies laika gaitā, jo riepas kalpos ilgāk un ļaus sasniegt daudz labākus rezultātus. Pieejami ir dažādi riepu izmēri, lai var pirkt riepas michelin pilot sport 4, kas atbilst konkrētām vajadzībām uz dinamiskiem ceļiem Latvijā un ne tikai.

 

 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 90
skatīt citus 20
no 90
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu