Izvēlētie filtri

235 65 R17 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


235 65 r17

Lieliskas jaunas riepas 235 65 r17 ir pieejamas plašā piedāvājumu klāstā, sevišķi attiecībā uz vasaras riepām. Lai izvēlētos atbilstošākās, ir vērts apskatīties sīkāk to pazīmes, lai saprastu, kas tās padara īpašas un kuras varētu būt labākas konkrētā gadījumā.

Continental EcoContact 6Q

Continental laidis klajā augsto tehnoloģiju vasaras riepas, kas nodrošina būtiskus uzlabojumus rites pretestības, nobraukuma, stūres precizitātes un bremzēšanas ceļa ziņā. Salīdzinot ar savu priekšgājēju, šis modelis piedāvā par 20% lielāku nobraukumu, par 15% zemāku rites pretestību, vēl precīzāku vadāmību un īsāku bremzēšanas ceļu gan uz slapja, gan sausa ceļa. Jāmin arī, ka riepas 235 65 17 cena ir ļoti atbilstoša tam, ko tās sniedz.

Īpašības:
 maksimāla degvielas ekonomija;
 Palielināts nobraukums, pateicoties Green Chili ™ 2.0 savienojumam
 uzlabota saķere un vadāmība.

Kenda Klever H/P KR15

Vērts ir pirkt 235 65 r17 no Kenda. To piedāvājumā ir riepas ar cietu centra ribu, kas nodrošina lielisku degvielas ekonomiju un lielisku vadāmību. Tāpat ir laba saķere, nepalielinot trokšņa līmeni. Visas šīs ražošanas īpašības rada drošu, ērtu un klusu braukšanu jebkuros apstākļos.

Galvenās īpašības:

 cieta centra riba - lieliskai degvielas ekonomijai un vadāmībai;
 M&S vērtējums;
 liela nodilumizturība;
 laba vadāmība;
 samazināta rites pretestība.

Iegādājoties jebkuras r17 65 235 riepas ir iespējams sasniegt labus rezultātus uz dažādiem ceļiem un dažādos laikapstākļos. Piedāvājumā ir vairāki vairāk vai mazāk dzirdēti ražotāji ar unikāliem modeļiem, lai katrs atrastu r17 diametram derīgas riepas konkrētai automašīnai. Plašākais piedāvājumu klāsts ir vasaras riepām, lai netrūktu izvēles iespēju.

 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 153
skatīt citus 20
no 153
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu