Izvēlētie filtri

Mikroautobusu riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Furgonu riepas – izvēlies pareizās

Ja meklējat mikroautobusu riepas, jeb vieglo kravas automašīnu riepas, veikalos piedāvāto riepu izvēle ir nedaudz ierobežota. Apvienojot vajadzību pēc vieglas vadāmības, bet nodrošinot pietiekamu kravnesību, furgonu riepas tiek kategorizētas atsevišķi.

Furgonu riepas – kopīgais un atšķirīgais

Mikroautobusiem domātās riepas vadošie ražotāji arī piedāvā specializētas gan vasaras, gan ziemas sezonām. Galvenā atšķirība no vieglo auto riepām ir kravnesība – šīs riepas spēj nest vairākas tonnas kravas, tādējādi ļaujot pārvietot smagas un vidējas kravas. Tās, tāpat kā kravas un vieglo auto riepas, atšķiras cita no citas ar profilu, iegriezumu skaitu un rakstu, kā arī riepu gumiju. Mēs piedāvājam vadošo ražotāju riepas no Continental, Fulda, Dunlop, Pirelli ,Hankook un citiem augstas klases ražotājiem. Iegādājoties riepas no uzticama un vispāratzīta zīmola, varat būt drošs par riepu kbvalitāti un ilglaicību.

Vieglo kravas automašīnu riepas – kā izvēlēties piemērotākās?

Lai izvēlētu vispiemērotākās riepas tieši Jūsu vidēji smagajam spēkratam, nepieciešams zināt maksimālo kravas smagumu, riepu izmērus, profilu, kā arī to, kādos laikapstākļos vadīsiet automobili. Ja vēlaties nomainīt visas četras riepas vienlaicīgi, iespējams eksperimentēt ar riepu profilu, taču, ja vēlaties iegādāties tikai vienu riepu vecās aizvietošanai, eksperti iesaka izvēlēties precīzu kopiju uz tās pašas ass atrodošamies riepai, lai novērstu neprecizitātes furgona vadībā un saglabātu drošības standartus. Papildus riepas izmēriem, jāizdara izvēle starp sezonas vai vissezonas riepu. Vissezonas riepa būs piemērotākā, ja pārvietojaties pa tīrītām ielām maigos laikapstākļos, tas ir, sniegs un ledus nav problēma. Savukārt, ja plānojat mērot distances laikapstākļos, kad gaisa temperatūra noslīd līdz sasalšanas robežai, būs nepieciešams iegādāties ziemas riepas.

Furgonu riepas cena atkarīga no ražotāja, bet to iespējams samazināt, pērkot riepas nesezonā vai arī, pērkot tās vairumā. Mikroautobusus riepas cena lielākoties gan atbilst tās kvalitātei, tādēļ ieteicams izvēlēties riepas, kas ne tikai ietaupīs Jūsu resursus ilgtermiņā, bet arī nodrošinās drošību uz ceļa un komfortu, vadot furgonu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1759
skatīt citus 20
no 1759
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu