Izvēlētie filtri

Uniroyal RainSport 3 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Cenas kategorija

Kompaktiem, vidējiem, lieliem un apvidus automobiļiem ir pieejamas lieliskas riepas un samērīga uniroyal rainsport 3 cena. Šīs riepas uniroyal rainsport 3 ir kvalitatīvas un kalpos ilgi tām piemērotos apstākļos. Kvalitāti garantē Continental, kas ražo šīs riepas Eiropas tirgum.

Riepu īpašības

Riepas ir īpašas ar to, ka tajās ir izmantota haizivs ādas tehnoloģija (Shark skin technology), kas imitē haizivs ādu riepas garenvirziena kanālos, kas garantē izturību un funkcionalitāti, kā arī:
- lielisku sniegumu uz slapja ceļa;
- augstu pretestība pret akvaplanēšanu;
- funkcionālu un izteiktu protektoru;
- papildus stabilitāti līkumos ar lieliem protektora blokiem riepas plecu daļā;
- klusu darbību;
- degvielas ekonomiju.
Noteikti var teikt, ka uniroyal rainsport 3 cena ir tā vērta, jo riepas sniegs labus rezultātus jebkurai automašīnai, kurām šīs riepas der. Par vienu no izcilākajām 2014. gadā Auto Motor & Sport atzina 205/55 R16V riepas kā ieteicamas vasaras riepu testā, jo tās uzrādīja vislabākos rezultātus vadāmībā uz slapja ceļa un aizsardzībā pret akvaplanēšanu, kas ir bīstama, jo rezultāts var būt līdzīgs kā slīdēšanai uz ledus, kad zūd kontrole pār transportlīdzekli. Šīs izcilās īpašības vien ir pietiekams iemesls

Piedāvājumu klāsts

Plašākais konkrētā modeļa riepu klāts ir vasaras riepām, taču ir arī SUV modelis (255/55 R19 111V) bezceļam. Tās lieliski noderēs jaudīgākām automašīnām, kā arī dodoties garākos izbraucienos pa raupjāku ceļu vai bezceļu.
Pēc tam, kad ir atlasīts atbilstošais riepu diametrs, augstums, sezona un citi parametri, var pirkt riepas uniroyal rainsport 3 un izbaudīt minētās priekšrocības, kā arī atklāt jaunas. Piedāvātās riepas rainsport 3 uniroyal ļaus aizmirst par saķeres problēmām slapjā laikā, kā arī baudīt pārējās priekšrocības.

 

 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 6
no 6
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu