Izvēlētie filtri

Dunlop Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

DUNLOP RIEPAS TAVAM SPĒKRATAM

Dunlop – tas ir riepu zīmols, ko pazīst visā pasaulē. Piederošs vairākām automoto industrijas firmām, tā saknes meklējamas 19. gadsimta Anglijā, Birmingemā, kur Džons Boids Dunlops pirmo reizi nāca klajā ar pneimatisko riepu.

DUNLOP RIEPAS AUTO

Dunlop pārsvarā ražo riepas vieglajām automašīnām un motocikliem, kā arī to piedāvājumā ietilpst riepas furgoniem, kravas auto un speciālās riepas. Dunlop automašīnu riepas pieejamas gan ziemas, gan vasaras sezonām, kā arī visas sezonas garumam. Latvijas apstākļiem vispiemērotākā izvēle būs iegādāties sezoniālās auto riepas no Dunlop, tā uzlabojot savu drošību, kā arī ietaupot ilgtermiņā. Dunlop ziemas riepas pasargās no slīdēšanas un negadījumiem ziemā, savukārt vasarā, nomainot automašīnas riepas uz vasarais atbilstošām, Jūs izbaudīsiet vienkāršāku un precīzāku manevrēšanu, labāku saķeri, kā arī klusākas riepas un daudz mazāku degvielas patēriņu. Neskatoties uz to, vissezonas riepas, kā SP All Seasons vai SP Sport būs optimāla izvēle, ja iegādājaties Dunlop riepas braukšanai siltā klimata joslā vai maigos pilsētas apstākļos.

MOTOCIKLU RIEPAS DUNLOP

Atzītas visā pasaulē, motociklu riepas Dunlop ražo no augstas kvalitātes kompozītmateriāliem, turklāt zīmols izstrādā aizvien jaunas un jaunas tehnoloģijas, kas optimizē degvielas patēriņu, saķeri un citas riepu specifikācijas.Zīmols ir apbalvots vairākās kategorijās, un viena no nozares vadošajām balsīm, Harley-Davidson XR1200 Throphy ir izvēlējusies Dunlop motociklu riepu kā savu oficiālo piegādātāju. Mūsu piedāvājumā ietilpst gan kruīzera riepas, gan enduro, sacīkšu, mopēdu un supersporta ceļiem piemērotas riepas. Konstrukcijas dažādība atkarība no Jūsu spēkrata, bet zīmols piedāvā gan siksnas, gan diagonālās, radiālaās, gan arī stiprinātās riepas.

Dunlop riepas cena atbilst tās kvalitātei. Riepas ilglaicība un izcilais sniegums ļaus Jums ietaupīt laiku un enerģiju, meklējot labākas alternatīvas jau pēc gada; Dunlop kalpos ilgi, un to attīstītā tehnoloģija un specializācija neliks vilties. Dunlop, kā jau specializēts riepu ražotājs, piedāvā plašu izvēli jebkura auto vadītāja vēlmēm, un plaši pieejamās un dažādās riepas apvienojumā ar industrijā vadošajām inovācijām veido lielisku izvēli jebkuram braucējam.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1103
skatīt citus 20
no 1103
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu