Izvēlētie filtri

Hankook Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

KOREJAS RIEPAS NO HANKOOK

Dienvidkorejas riepu ražotājs Hankook (tulkojumā – Koreja) ir viens no vadošajiem savas industrijas pārstāvjiem. Dibināta 1941. gadā, kompānija ir septītā lielākā visā pasaulē, un tās reputācija ir augusi gadu no gada. Lielākoties Hankook riepas ir populāras dēļ to dažādības: firma ražo gan radālās riepas, kas mūsdienās tiek izmantotas teju visos automobiļos, gan arī vēsturiski populārāsdiagonālās jeb šķērsslāņu riepas. Ražojot ne tikai vieglo pasažieru auto, bet arī bezceļu, kravas auto un furgonu riepas, Hankook nodrošina plašu izvēli populārāko spēkratu vadītājiem.

HANKOOK RIEPAS: VEIDI

Ja vēlaties pirkt Hankook riepas, tad, visticamāk, meklējat auto riepas. Hankook ir specializējies vieglo pasažieru automašīnu riepu ražošanās, un piedāvā riepas gan īpaši ātrai braukšanai, gan arī ar lielu kravnesības indeksu. Papildus tam, Hankook produkcijā ietilpst arō runflat riepas, kas caurduršanas gadījumā nav jānomaina tūlītēji un spēj veikt pārsimt kilometru bez servisa. Hankook Ventus līnija, piemēram, ir specializēta premium SUV mašīnām un spēj nodrošināt izcilu sniegumu gan sausā, gan lietainā laikā. Augstas saķeres silīcija dioksīda sastāvs gan šīs sērijas, gan arī Kinergy Eco sērijā paaugstina degvielas izlietojuma efektivitāti un samazina bremzēšanas ceļa mitros laika apstākļos.

Vibrācijas kontroles tehnoloģija, kas tiek izmantota vairumā Hankook riepu, ļauj auto vadītājiem pārvietoties ar lielāku komfortu. Riepas radītais troksnis ir maksimāli samazināts, tā ļaujot izbaudīt braucienu.

Zovac sērijā ietilpotošās riepas, savukārt, ir aprīkotas ar augstas klases radzēm, un to gumija ir veidota no kompozītmateriāla tā, lai izturētu lielas temperatūras svārstības, bet būtu mīkstāka un piegulētu ceļa segumam, tā neslīdot. Winter Ipike sērija, kā arī i*cept evo riepas ir aprīkotas ar no “iekšmalas uz ārmalu” rievu dizainu, kas ir jauna līmeņa optimizēts dizains un nodrošina vislabāko braukšanas pieredzi

RIEPAS HANKOOK: VISIEM AUTO

Hankook riepas cena patiešām ir konkurētspējīga, it īpaši, ņemot vērā tās ilgo vēsturi un augstās kvalitātes sniegumu un produkcijas piemērotību dažāda veida automobiļiem. Esot viens no līderiem tirgū un piedāvājot lētas auto riepas, Hankook rūpējas par klientiem un nodrošina ar augstu kvalitāti, ilglaicību un inovāciju par saprātīgu cenu. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1256
skatīt citus 20
no 1256
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu