Izvēlētie filtri

205 55 R16 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


205 55 r16

Ir padomāts arī par to, kāda ir 205 55 r16 cena un piedāvājums, lai piedāvāju labākos risinājumus tiem, kuri meklē riepas ar 205 cm garumu, augstumu 55 cm un diametru 16 collas. Lai labāk izprastu piedāvājumu, ir vērts apskatīties dažādus piedāvātos modeļus, no kuriem plašākais piedāvājums, protams, ir vasaras riepām, jo tās tiek lietotas visvairāk un līdz ar to nodilst arī biežāk.

Continental Continental ContiPremiumContact SSR

Šīs riepas ir populāras sevišķi BMW 1. un 3. sērijas riepām. Nav noslēpums, ka jaunas riepas 205 55 r16 ir ar dažādām lieliskām īpašībām, no kurām galvenās ir uzskaitītas tālāk.

Īpašības:
 lieliska bremzēšanas spēja uz slapja un sausa ceļa;
 lieliska vadāmība dažādos apstākļos;
 paaugstināta drošība;
 pastiprinātas sānu sienas.

Pastiprinātas sienas palīdz riepu spiediena zuduma gadījumā, kas var notikt, ja riepas netīšanām tiek pārdurtas. Tās atbalsta automašīnu, lai gaisa zudums nespiestu sānu sienas pret ceļu un riteņu disku.

Michelin Energy Saver

Mihelin ir riepu ražošanas līderis, tāpēc tas piedāvā visdažādākās riepas ar lieliskiem rādītājiem. Tāpat ir vērts pieminēt, ka riepas 205 55 16 cena ir ļoti atbilstoša un noteikti tā vērta. Konkrētais modelis ir sevišķi pārdomāti veidots, lai samazinātu degvielas patēriņu un vienlaikus arī saudzētu vidi. Šādas riepas kalpos ilgāk un noteikti noderēs dažādos vasaras izbraucienos – garākos vai īsākos.

Pirelli Cinturato P7 C2

Šis, iespējams, nav tik bieži dzirdēts modelis, taču tas noteikti ir vērts pirkt 205 55 r16 riepas, jo tām ir dažādas lieliskas īpašības.

Īpašības:
 lieliska izturība pret nodilumu;
 laba saķere;
 ekonomisks degvielas patēriņš;
 labs braukšanas komforts.

Goodride SW608

Lieliska Skandināvu (frikcijas) tipa r16 55 205 var noteikti noderēt katram, kurš meklē ekonomiskas ziemas riepas savai vieglajai automašīnai.

Īpašības:

 H-210 km/h ātruma indekss;
 virziena protektora tips;
 saķere ar slapju virsmu - C;
 trokšņa līmenis - 72 dB;
 īsa bremzēšanas distance;
 laba vadāmība arī uz slapja ceļa.

Protams, šajās riepās ir savs kompromiss, piemēram, saķere ar slapju virsmu varētu būt labāka, taču tiem braucējiem, kam nav svarīgs pats labākais rezultāts, šīs riepas noteikti noderēs ļoti labi. Jāpiemin arī tas, ka ziemas vairs nav tik bargas, kā agrāk, tāpēc arī šādas riepas spēj lieliski tikt galā ar Latvijas laikapstākļiem.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 392
skatīt citus 20
no 392
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu