Izvēlētie filtri

Dunlop Winter Sport 5 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Cenas kategorija

Rūpējoties par drošību un citiem aspektiem, ir izstrādātas riepas, savukārt riepas Dunlop Winter Sport 5 cena ir ļoti atbilstoša to sniegumam, lai katrs varētu izbaudīt šo ziemas riepu funkcionalitāti.

Lieliskākās riepu īpašības:

 lieliska sāniskā saķere uz slideniem ceļiem;
 izturība pret akvaplanēšanu;
 degvielas patēriņa ekonomija;
 laba veiktspēja uz sniegotiem ceļiem.

Saķeri uz ceļa nodrošina novatoriskas slīpas centrālās rievas. Tās ir garākas nekā citiem modeļiem, lai labāk saķertu virsmu. Papildus tam riepas dunlop winter sport 5 ir ar daudziem protektora blokiem, lai nodrošinātu labu saķeri uz dažāda apsnigušām ceļa virsmām. Tas ir ļoti svarīgi sevišķi Eiropā, kur ziemas bieži vien ir ar daudz sniega. Tāpat bieži vien var būt slapjdraņķis jeb slapjš sniegs, kur savukārt ir svarīga noturība pret akvaplanēšanu. To galvenokārt nodrošina dziļas protektora rievas, kas palīdz atbrīvoties no vairāk slapjā sniega un lietus. Savukārt optimālais riepas dizains nodrošina efektīvu degvielas izlietojumu. Tam galvenokārt palīdz optimāla riepas svara sadale, kas samazina rites pretestību un līdz ar to arī degvielas patēriņš nav tik liels. Ir vērts pirkt dunlop winter sport 5 arī tāpēc, ka tām ir samazināts skaļums, kas nodrošina to, ka atrodoties salonā, ir iespējams brīvi sarunāties arī pie lielākiem ātrumiem.

Ir iespējams ērti pirkt riepas dunlop winter sport 5 dažādos izmēros, atbilstoši tam, kāds tieši ir nepieciešams konkrētam automašīnas modelim. Sortimentu klāsts tiek papildinātts tā, lai apmierinātu pēc iespējas vairāk auto īpašniekus. Ir sagaidāms, ka riepas winter sport 5 dunlop kalpos ilgi un nepievils pat bargākās sniegotās ziemās Latvijā vai ārpus tās. Lai gan ziemas paliek siltākas, tas gan nenozīmē, ka ceļi noteikti paliek uzreiz sausāki, jo vēl jau ir slapjdraņķis un lietus, kas ir aizvien biežāka parādība, arī ziemas mēnešos, kad temperatūra ir plusos, piemēram, piekrastes rajonos. Nedrīkst aizmirst sekot līdzi atļautajam protektora biezumam, kam ir jābūt vismaz 4 mm ziemas riepām saskaņā ar valsts normatīviem, citās valstīs tas var atšķirties, tomēr tas nozīmē, ka lielākoties zem šī skaitļa riepas vairs nevar likumīgi izmantot. Savukārt lietot riepas līdz 4 mm noteikti nav pamata baidīties, jo to veiktspēja ir stabila visu tā lietošanas laiku.

 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 148
skatīt citus 20
no 148
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu