Izvēlētie filtri

Kumho Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

RIEPAS NO KUMHO: NO F1 LĪDZ TAVAI MAŠĪNAI

Kumho, atšķirībā no daudziem citiem vadošajiem ražotājiem, nav dibināts industriālajā Eiropā vairāk kā gadsimtu atpakaļ, bet gan Korejā. Zināma arī kā Samyang , Kumho , tulkojumā “gaišais ezers”, ir patiešām inovatīva un tehnoloģiski ļoti attīstīta riepu ražošanas kompānija. Piegādājot riepas teju visa pasaulē, Kumho ir pazīstama Eiropā, Āzijā, kā arī Amerikā.

KUMHO RIEPAS: KAM UN KĀDAS

Kumho riepas piedāvā ne tikai korejas kvalitāti un ilglaicību, bet arī ir piemērotas dažādiem transporta līdzekļiem. Visplašāk pārstāvētā transportlīdzekļu kategorija ir vieglo automašīnu riepas, kas ir lauks, kurā kompānija ir īpaši specializ;ejusies. Kumho ir izstrādājuši speciālu F1 riepu, tā apliecinot savu augsto sniegumu un tehnoloģiski inovatīvo produktu.

Riepas no Kumho, kas paredzētas tieši automašīnām, ir pārsvarā R tipa, tātad, radiālas, bet m;usus piedāvājumā ietilpst riepas arī spēkratiem, kam nepieciešamas riepas braukšanai līdz 149mph. Kumho riepas cena atkarīga arī no riepas tipa; tiek piedāvātas run-flat riepas, ja vēlaties nodrošināties pret riepas tūlītēju nomaiņu tās caurduršanas gadījumā. Ja run-flat riepa nav nepieciešama, auto riepas Kumho piedāvā arī XL un citus riepu veidus. Galvenokārt ražojot vasaraas riepas, Kumho ir izstrādājuši augstas kvalitātes gumiju un protektora veidus, lai nodrošinātu maksimālu drošību uz ceļa. Tiek piedāvātas arī apvidus automašīnu riepas, bezceļu riepas un citas, ja meklējat un vēlaties pirkt Kumho riepas savam džipam.

RIEPAS KUMHO: TAVA AUTO SPECIFIKA

Lētas Kumho riepas ir no tiesas labs ieguldījums. Esot budžeta un Eiropā vēl ne tik ļoti zināms ražotājs, šīs riepas tomēr nodrošinās, ka par Jūsu auto būs parūpēts. Tomēr Latvijas apstākļos ieteicams iegādāties vasaras riepas, nevis vissezonas auto riepas Kumho dēļ Latvijas specifiskā ziemeļu klimata. Vissezonas riepas ir optimāla izvēle tiem, kas pārvietojas pilsētā vai atrodas siltākās klimata joslās. Tās nav jāmaina atkarībā no sezonas, un to īpašnieki spēj ietaupīt vietu garāžā, laiku un enerģiju, savukārt šīs riepas nevarēs nodrošināt Jums maksimālu drošību, saķeri un klusu gaitu gada aukstajos un siltajos mēnešos.

Ja vēlaties izmēģināt Kumho riepas, ieteicams izvēlēties vasaras šosejas riepas, kurās ražotājs ir īpaši specializējies. To apliecina ne tikai F1 speciālā riepa un plašais noieta tirgus 3 kontinentos, bet arī ilgo gadu pieredze, strādājot ar nozares profesionāļiem.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 614
skatīt citus 20
no 614
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu