Izvēlētie filtri

Falken Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

FALKEN RIEPAS – JAPĀNAS KVALITĀTE LATVIJĀ

Falken riepas, kas visā pasaulē atpazīstamas kā viens no vadošajiem savas industrijas spēlētāja produktiem, ir specializētas tieši uz ultra augstas izpildspēju (UHP). Kompānijai esot dibinātai 1983. gadā Japānā, Falken Tire var lepotie ra japāņu kvalitāti un precizitāti, kas jau pēc dažiem gadiem tika atpazīta arī Ziemeļamerikā un Eiropā. Zīmols pārsvarā ražo pasažieru automašīnām, vieglajiem furgoniem un vidējām kravas mašīnām paredzētās riepas, kā arī nodarbojas ar motosporta riepu izstrādi un uzlabošanu.

FALKEN RIEPAS: SEZONAS UN SĒRIJAS

Riepas Falken tiek izmantotas un neskaitāmos motosporta sacensību čempionātos, norādot uz ražotāja augsto standartu un inovatīvo tehnoloģiju. No Formula Drift sērijām līdz British Drift čempionātiem, auto riepas Falken veiktspe’ja un kvalitāte ir novērtēta starp nozares profesionāļiem. Produkcijā ietilpst riepas gan vasaras, gan ziemas sezonām, bet Falken piedāvā arī vissezonas riepas. Vasaras auto riepas pieejamas gan run-flat, gan arī riepas pastiprinātajā versijā, un daudzie modeļi neliks vilties, izvēloties Jums piemērotāko alternatīvu. Tā, piemēram, Azenis ir augstas klases riepa, kamēr Sincera un Ziex sērijai piemītošā izcilā saķere nodrošina rekordīsu bremzēšanas ceļu lietainos laikapstākļos. Ziemas riepas, savukārt, nodrošina izcilu saķeri ar ledu un sniegotu un slidenu virsmu, un Eurowinter, Espia Ice vai Espia EP būs laba izvēle tiem, kas plāno pārvietoties pa lauku ceļiem vai ārpus pilsētas tīrītajām un sausajām ielām ziemas laikā.

RIEPAS FALKEN

Falken riepas cena ir nenoliedzmi izdevīga, it īpaši, ņemot vērā kompānijas labo slavu un specializāciju sporta un drifta riepu ražošanā. Ne tikai izdevīgums, garantēta saķere un labākās, vadošās tehnoloģijas, bet arī plašā izvēle, it īpaši, ja vēlaties riepas automašīnai, neliks Jums nožēlot savu izvēli par labu Falken .

Populārs un visā pasaulē pazīstams dēļ savas drifta un ultra augstas izpildspējas produkta, Falken ir droša izvēle tiem, kas dod priekšroku sporta automašīnām un vēlas kontrolēt un izjust ātrumu. Tehnoloģijas, ko ražotājs attīsta motosporta sacensībām, tiek pārnestas masu produktā, un tādējādi Jūs iegādāsities drošību, sniegumu un ātrumu uz ceļa par samērīgu cenu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 690
skatīt citus 20
no 690
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu