Izvēlētie filtri

Goodride SW608 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Lieliskas ziemas riepas nav tālu jāmeklē. Tāpat ir jāsaka, ka riepas goodride sw608 cena ir ļoti samērīga un noteikti nav galvenais aspekts, kam ir jāpievērš uzmanību. V-veida protektora dizains darbojas ar augstu drenāžas rievu, lai ātri notīrītu sniegu, sārņus un ūdeni. Optimizēts plākšņu virziens maksimāli palielina riepu saskari ar ceļa virsmu un nodrošina izcilu saķeri un kontroli visos ziemas braukšanas apstākļos. Īpašs ziemas protektora savienojums nodrošina veiktspēju, kas pati par sevi ir svarīga katrai automašīnai.

Riepu īpašības:

 īsa bremzēšanas distance;
 laba vadāmība uz slapja ceļa;
 jaunāko tehnoloģiju izstrādāta konstrukcija;
 simetrisks virzienveida protektors;
 plaša gareniskā centrālā riba;
 paplašināta plecu zona;
 gareniskas vilces;
 daudzas lameles.

Atzīti Eiropas un Ziemeļamerikas ražotāji ir izstrādājuši lieliskas riepas goodride sw608 ziemai. Simetriskais protektors palīdz noturēt labu vilkmi jebkādos ziemas apstākļos. Savukārt gareniskā centrālā riba palīdz stabilitātei un reaģētspējai, vienlaikus samazinot rites pretestību. Plecu dizains ar masīviem blokiem ļauj efektīvāk veikt paātrinājumu un palēlinājumu uz slidenām virsmām. Daudzās lameles palīdz saglabāt vilces un saķeres īpašības arī uz ledus, jo sevišķi uz melnā ledus, kuru ir grūti pamanīt, un kas var pārsteigt pat pašu pieredzējušāko autovadītāju nesagatavotu uz jebkura ceļa seguma dažādās ziemas dienās. Tāpat arī jāņem vērā, ka daudzi ceļi netiek laicīgi nokaisīti vai arī var būt vietas, kur tie nav nokaisīt un līdz ar to var rasties negaidītas problēmas, ko var atrisināt, ja izvēlaties pirkt goodride sw608 un braukt droši.

Goodride riepas

Āzijas ražotājs ir ieguvis atpazīstamību visā pasaulē. Vairāki tā produkti ir ražoti tieši Skandināvijas klimata zonai, kurā ir iekļautas arī Baltijas valstis, kurās ir diezgan izteikta ziema ar sniegu un ledu. Riepas ir budžeta klases, bet vienmēr tiecas pēc ideāla snieguma. Augsta bortu kvalitāte nodrošina, ka riepām ir salīdzinoši augsta triecienizturība. Savukārt mazāka rites pretestība nekā vidēji nodrošina degvielas ekonomiju. Ir vērts pirkt riepas goodride sw608 arī tāpēc, ka tās ir drošas sānslīdē, kas var būt bīstami jebkādos laikapstākļos un jebkurā laikā, jo sevišķi intensīvas satiksmes gadījumā.
Starp populārākajiem Goodride modeļiem ir tieši riepas sw608 goodride galvenokārt cenas dēļ un tā sportiskā izskata, jo protektora dizains izskatās dinamisks. Tas arī palīdz saglabāt nodilumizturību. Riepu sastāvs ir mīksts, kas ir daļa no Skandināvijas tirgum paredzēto modeļu tendences. To izstrādē tika piesaistīti Ziemeļamerikas riepu eksperti, kas ļāva riepas dizainu radīt ļoti pārdomātu un funkcionālu sevišķi tur, kur ziemas ir bargākas un lietainākas.

Jūsu meklēšanā nav vairāk produktu

Šim veikalam pašlaik nav pieejami piedāvājumi

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 24754
skatīt citus 20
no 24754
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu