Izvēlētie filtri

Nokian Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

NOKIAN RIEPAS TAVAM AUTO: RIEPAS, KAS NOKIAN VĀRDU NES GODAM

Populāras riepu speciālistu un autovadītāju vidū, Nokian riepas ir atpazīstamas visā pasaulē pēc to augstās kvalitātes un heavy duty pielietojuma, un tiek pārstāvētas un tirgotas vairāk kā 60 valstīs visā pasaulē. Kompānijai atrodoties Somijā, Nokia pilsētā, Nokian arī pieder vienīgā oficiālā un kvalificētā ziemas riepu testa laboratorija pasaulē. Somijā atpazīta kā Hakkepeliitta , kompānija ir viena no populārākajiem zīmoliem, kas iemieso kvalitāti, ziemeļnieku funkcionalitāti un premium klases produktu.

NOKIAN RIEPAS: TIPI UN INOVĀCIJA

Riepas no Nokian tiek ražotas vieglajām pasažieru automašīnām, apvidus automašīnām, kā arī furgoniem. Kompānija ne tikai ražo ziemas riepas, bet arī riepas no Nokian bija pirmās visā pasaulē, patentētas 1934. gadā. Kompānijai arī pieder rekordliels ziemas riepu patentu skaits, kas pārsniedz jebkuru citu riepu ražotāju, tādēļ var teikt, ka Nokian ir ziemas riepu līderis. Papildus izcili novērtētām ziemas riepām, kas tikušas atzītas par labākajām pieejamām industrijas tirgū, Nokian riepas ir labi atzītas dažādās publikācijās pēc testa rezultātiem. Kā jau viena no senākajām auto riepu ražotnēm, kompānija arī pirmā izstrādāja zemas pretestības riepas, kas ļauj visas to izmantot visa gada garumā un satur dažādus riepu rakstus uz protektora.

RIEPAS: NOKIAN KVALITĀTE PAR SAPRĀTĪGU CENU

Nokian riepas cena, kā zināms, nav viszemākā, bet kvalitāte un ziemeļnieku funkcionalitāte to iegādi noteikti atspēkos ilgtermiņā. Ne tikai ilglaicība; to kvalitāte un drošība neliks vilties; auto riepas no Nokian ļaus Jums pārvietoties brīvi un bez šaubām, turklāt plašais ziemas riepu klāsts ļauj izvēlēties Jūsu automobilim visatbilstošāko riepu modeli. Lētas Nokian riepas pieejamas mūsu interneta veikalā, tās pilnīgi noteikti atmaksāsies dažu gadu laikā.

Nokian ir galvenokārt specializējusies ziemas riepu ražošanā, un šo riepu protektori ir stingri un dziļi rievoti, nodrošinot to, ka sniegs, dubļi un grants, kas sakrājusies uz ceļa, neļaus riepai izslīdēt no trases, bet gan novadīs lieko masu caur rievoto virsmu. Kā jau minēts, Nokian somu kvalitāte un ilgā ziemeļnieku peredze piedāvā Jums labāko ziemas riepu, atpazītu visā pasaulē starp auto industrijas ekspertiem.

Pirkt Nokian riepas nozīmē pārliecināties par drošību jebkuros laikapstākļos, uzticēties industrijas līderim un paļauties, kā arī izvēlēties no visplašākā ziemas riepu patentu klāsta, tā iegādājoties precīzi piemērotas riepas Jūsu vajadzībām un klimatam. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 329
skatīt citus 20
no 329
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu