Izvēlētie filtri

Michelin Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

PASAULES KLASES RIEPAS NO MICHELIN

Populārs un zināms ne tikai starp autovadītājiem un ceļotājiem, Michelin ir viens no lielākajiem un ietekmīgākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Franču riepu ražotne ir otra lielākā pasaulē, un to sasniegumi kopš dibināšanas 1889. gadā iekļauj neskaitāmus patentus un inovācijas, uz kurām mūsdienās balstās vairums riepu ražotāji. Tā, piemēram, Michelin ieviesa tirgū noņemamās riepas, radiālās riepas, kā arī pneimatisko vilcienu riepu.

MICHELIN: IZVĒLIES SAVAS RIEPAS

Michelin ražo riepas ne tikai automašīnām, bet arī gaisa kuģiem, kosmosa kuģiem, motocikliem, riteņiem, kā arī smagajai tehnikai. Ja vēlaties Michelin riepas iegādāties savam automobilim, vispirms jāapsver sezonionalitāte. Mūsu piedāvājumā ir riepas gan vasaras, gan ziemas sezonām, kā arī vissezonas riepas braukšanai visa gada garumā maigos klimata apstākļos. Riepas no Michelin mūsu interneta veikalā pieejamas gan automašīnām, gan motocikliem, gan arī furgoniem, kravas auto, bezceļu, apvidus un 4X4 mašīnām. Plašā izvēlē pieejamas arī speciālās riepas, tas ir, riepas smagajai būvniecības tehnikai un lauksaimniecības tehnikai. Michelin riepas cena nav pārāk augsta, salīdzinot ar tās augsto kvalitāti un atpazīstamību pasaulē. Ja vēlaties iegādāties auto riepas no Michelin, vispirms nepieciešams uzzināt, kādā klimatā plānojat pārvietoties, kādas ir Jūsu auto specifikācijas, un, visu beidzot, vai Jums svarīgāka ir enerģijas un degvielas ekonomēšana vai, piemēram, riepas radītā trokšņa samazinājums.

RIEPAS MICHELIN : SPECIFIKĀCIJAS UN VEIDI

Automašīnai domātās lētas Michelin riepas ir pieejamas gan vasaras, gan ziemas sezonai, gan arī visu sezonu lietojumam. Ja vēlaties iegādāties riepas, kas būs izcili piemērotas Latvijas braukšanas apstākļiem, ieteicams izvēlēties sezonas riepas. Tās gan ilgāk kalpos, jo radīs mazāku berzi vasarā, tā arī radot mazāku troksni, gan arī būs daudz drošākas satiksmē ziemas mēnešos, kad nepieciešams auto vadīt uz apledojuša ceļa, sniegā vai lietū. Papildus sezonialitātei, pirms pirkt Michelin ripas, Jums jāzpārzin savas vēlmes. Michelin piedāvājumā ietilpst pasažieru riepas, kas mērķētas tieši uz enerģijas ekonomiju, bet savukārt Primacy kolekcija radīta īpaši augstas klases mašīnām. Pilot Super Sport, savukārt, būs piemērotākā riepa sporta automašīnām, ja vēlaties attīstīt lielu ātrumu uz šosejām, neraizējotie spar saķeri un troksni vai drošību.

Izvēloties Michelin riepas, Jūs nodrošināt, ka savu auto aprīkosiet ar pasaulē atpazīstamu zīmolu, kas ir viens no industrijas līderiem. Ne tikai plašais riepu klāsts, bet arī gadiem ilgā pieredze un tehnoloģiskais izpildījums liks Jums atgriezties pie šī ražotāja atkal un atkal.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1743
skatīt citus 20
no 1743
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu