Izvēlētie filtri

Bridgestone Turanza T005 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Cenas kategorija

Lieliskas vasaras riepas Bridgestone Turanza T005 sniedz pārliecinošu sniegumu uz dažādiem sausiem un mitriem ceļiem, kā arī labu komfortu, kas ir sevišķi svarīgi garākiem izbraucieniem, piemēram, ar bērniem uz citām valstīm.

Vasaras riepu īpašības:

 asimetrisks protektors;
 savienoti plecu bloki;
 daudz svītru uz protektora;
 jauna tehnoloģija Nano Pro-tech;
 izturība pret nodilumu;
 optimizēta konstrukcija.

Ir sevišķi populāri pirkt bridgestone turanza t005 tieši Eiropā, jo tās ir tepat projektētas un ražotas, paturot prātā Eiropas tirgus specifiku, lai nodrošinātu labu veiktspēju un vienlaikus arī samazinātu degvielas patēriņu. Šādas riepas ļauj autovadītājiem vieglāk kontrolēt automašīnu arī ikdienā, sevišķi lietainā laikā. Savukārt 2019. gadā veiktajā ADAC vasaras riepu testā ar izmēru 185/65R15, tās ieguva pirmo vietu. Tāpat riepas ir uzrādījušas lieliskus rezultātus arī citos testos.

Ir iespējams pirkt riepas bridgestone turanza t005 ar dažādiem lielumiem, lai atbilstu konkrēta automobiļa prasībām pēc diametra, ātruma klases u.c. Riepās ir izmantots jauna veida silīcija dioksīda savienojums un Nano Pro-tech tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt izturību un funkcionalitāti arī pie intensīvas lietošanas ilgāk nekā ar citām vienkāršākas būves riepām. Vasaras riepas nolietojas ātrāk nekā ziemas riepas, līdz ar to ir vērts ieguldīt funkcionalitātē, ko sniedz riepas turanza t005 bridgestone.

Jāmin arī fakts, ka riepas bridgestone turanza t005 cena ir ļoti optimāla, ņemot vērā paaugstināto izturību, kā arī degvielas taupību un iespēju baudīt komfortablāku braukšanu pa dažādiem ceļiem Latvijā un citviet Eiropā vai pat tālāk, jo riepas neierobežo automašīnas potenciālu to izmantot dažādos apstākļos un uz dažādiem ceļiem. Vasaras mēdz būt lietainas, tāpēc ir svarīgi, ka riepas samazina akvaplanēšanas iespējamību. Tas ir sasniegts galvenokārt pateicoties daudzajām un dziļajām līnijām protektorā, kas ir vienlīdz funkcionālas arī pie lielāka nodiluma, lai ļautu riepas izmantot līdz pat pašam minimālajam protektora lielumam, kas ir 1,6 mm automobiļiem līdz 3,5 tonnām. Nav ieteicams izmantot riepas, kas ir vecākas par sešiem gadiem, bet tik un tā nav šaubu, ka šādas vasaras riepas var izmantot vairākas sezonas, atkarībā no lietošanas biežuma, tas noteikti var būt vairāk, nekā sākumā cerēts, ļaujot iegūt lieliskas riepas.

 

 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 230
skatīt citus 20
no 230
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu