Atvērt filtrus

Riepu izmērs

Indekss

Cena

ā‚¬
līdz
ā‚¬

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Marka

Rādīt visu

Papildus iespējas

Average Test Review

līdz

Vasaras riepas – kā un kā izvēlēties

Pretēji ziemas un vissezonas riepām, autovadītāji nav spiesti savu spēkratu aprīkot ar vasaras riepām, līdz ko temperatūras

paceļas virs 10 grādu atzÄ«mes vai ziemas riepu periods ir oficiāli beidzies. Iegādāties riepas vasaras braukšanai ir autovadÄ«tāja paša izvēle, un daudzi ir atskārtuši, ka ziemas riepu nomaiņa uz vasaras riepām nozÄ«mē ietaupÄ«jumus un augstāku drošÄ«bu uz ceļa, nemaz nerunājot par braukšanas komforta uzlabošanos.

Vasaras riepas – atšÄ·irÄ«bas un sastāvs

Kā jau iepriekš minēts, vasaras riepu galvenā atšÄ·irÄ«ba ir to cietākais kompozÄ«tmateriāls, gludākā virsma, kā arÄ« seklākie iegriezumi. AtšÄ·irÄ«bā no ziemas riepām, tās ir daudz gludākas, ar seklākiem iegriezumiem un tiek dizainētas, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu un manevrēšanasu veiklÄ«bu. Braucot ar vasaras riepām, ir daudz vieglāk vadÄ«t spēkratu, jo vasaras riepas uz bremzēšanas, lÄ«kumu un citām kustÄ«bām ir ārkārtÄ«gi jutÄ«gas. Riepām ir specializēta iegriezumu tehnoloÄ£ija ar optimizētu rakstu, kā arÄ« to gumija veidota no specializēta kompozÄ«tmateriāla, , bet rises ir daudz seklākas un, pateicoties uzlabotajai saÄ·erei, ļauj vadÄ«t automašÄ«nu daudz precÄ«zāk. Labas vasaras riepas arÄ« atļauj spēkratu vadÄ«t ar lielāku stabilitāti pie maksimālajiem ātrumiem.

Riepas vasaras braukšanai - vai mainÄ«t?

Mēs iesakām spēkrata riepas mainÄ«t, lÄ«dz ko iestājas pavasara sezona, tātad, āra temperatÅ«ra nav zemāka par 10 grādiem. Iemesls ziemas riepu maiņai ir tāds, ka labas vasaras riepas nodrošinās Jums labāku braukšanas pieredzi neatkarÄ«gi no sasuma vai slapjuma, un bÅ«s ideāli piemērotas, ja vadat ātru, sportisku spēkratu. Vasaras riepas, atšÄ·irÄ«bā no vissezonas riepām, nodrošina labākus auto vadÄ«šanas apstākļus arÄ« deļ to specializētajiem riepu iegriezumiem, kas domāti Å«sens novadÄ«šanai un tādējādi nodrošina, ka lietainā laikā nesāksies akvaplanēšana. Braukšana ar vasaras riepām tām paredzētajā sezonā arÄ« atļauj ietaupÄ«t degvielu un nenonēsāt ziemas riepas. Ja vasarā pārvietojaties ar ziemas riepām, riepu un ceļa virsmaz berze ir daudz lielāka, tādējādi liedzot iespēju ietaupÄ«t degvielu, kā arÄ« radot lielāku troksni. Ņemot vērā iepriekšminētos iemeslus, noteikti iesakām mainÄ«t riepas sezionāli, atrodoties ziemeļu klimatos, jo tikai tā iespējams nodrošināt drošu un patÄ«kamu braukšanu.

Vasaras riepas - cenas un variācijas

Vasaras riepas pēc to cenas ir nedaudz lētākas kā ziemas riepas, taču nesamērÄ«gi lētas vasaras riepas nevajadzētu iegādāties, jo, riskētjot ar riepu gumijas kvalitāti, var nākties jaunas vasaras riepas iegādāties daudz ātrāk dēļ to ātrā nolietojuma. Vasaras riepas interetā pieejamas plašÄ klastā, tā ļaujot pircējam izvēlēties riepu, kas perfekti atbilst auto markai, kravnesÄ«bai un ātruma limitiem. Mēs piedāvājam gan Hankook, gan Bridgestone, gan Contelinental, gan arÄ« Michelin riepas, piemērotas dažādu parametru automašÄ«nām.

Kopumā auto riepas vasaras sezonai noteikti ieteicamas, ja vēlaties piedalÄ«ties drošÄ ceļu satiksmē. Tās ne tikai garantē izcilu saÄ·eri ar ceļu, tādējādi atvieglojot auto vadÄ«šanu, bet arÄ« ļauj ietaupÄ«t degvielu, pateicoties mazākai berzei un cietākai gumijai, kas nepiemērojas ceļa virmai, tā attÄ«stot maksimālu ātrumu un nezaudejot drošÄ«bu.

Pirms izdarÄ«t izvēli, kur pirkt vasaras riepas, ieteicams pārliecināties par JÅ«sus automašÄ«nas markas paraetriem, konkrētā spēkrata kravnesÄ«bau un ātruma limitu. Labas riepas ir priekšnoteikums labai braukšanai.

Vairāk...

šŸš— SalÄ«dziniet cenas AutomaŔīnai Vasaras riepas

Vairāk...

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 13538
skatīt citus 20
no 13538
Ir apmaksāts sludinājums

Skatīt tīmekļa vietnes darbvirsmu