Izvēlētie filtri

Auto Vasaras riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Vasaras riepas – kā un kā izvēlēties

Pretēji ziemas un vissezonas riepām, autovadītāji nav spiesti savu spēkratu aprīkot ar vasaras riepām, līdz ko temperatūras

paceļas virs 10 grādu atzīmes vai ziemas riepu periods ir oficiāli beidzies. Iegādāties riepas vasaras braukšanai ir autovadītāja paša izvēle, un daudzi ir atskārtuši, ka ziemas riepu nomaiņa uz vasaras riepām nozīmē ietaupījumus un augstāku drošību uz ceļa, nemaz nerunājot par braukšanas komforta uzlabošanos.

Vasaras riepas – atšķirības un sastāvs

Kā jau iepriekš minēts, vasaras riepu galvenā atšķirība ir to cietākais kompozītmateriāls, gludākā virsma, kā arī seklākie iegriezumi. Atšķirībā no ziemas riepām, tās ir daudz gludākas, ar seklākiem iegriezumiem un tiek dizainētas, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu un manevrēšanasu veiklību. Braucot ar vasaras riepām, ir daudz vieglāk vadīt spēkratu, jo vasaras riepas uz bremzēšanas, līkumu un citām kustībām ir ārkārtīgi jutīgas. Riepām ir specializēta iegriezumu tehnoloģija ar optimizētu rakstu, kā arī to gumija veidota no specializēta kompozītmateriāla, , bet rises ir daudz seklākas un, pateicoties uzlabotajai saķerei, ļauj vadīt automašīnu daudz precīzāk. Labas vasaras riepas arī atļauj spēkratu vadīt ar lielāku stabilitāti pie maksimālajiem ātrumiem.

Riepas vasaras braukšanai - vai mainīt?

Mēs iesakām spēkrata riepas mainīt, līdz ko iestājas pavasara sezona, tātad, āra temperatūra nav zemāka par 10 grādiem. Iemesls ziemas riepu maiņai ir tāds, ka labas vasaras riepas nodrošinās Jums labāku braukšanas pieredzi neatkarīgi no sasuma vai slapjuma, un būs ideāli piemērotas, ja vadat ātru, sportisku spēkratu. Vasaras riepas, atšķirībā no vissezonas riepām, nodrošina labākus auto vadīšanas apstākļus arī deļ to specializētajiem riepu iegriezumiem, kas domāti ūsens novadīšanai un tādējādi nodrošina, ka lietainā laikā nesāksies akvaplanēšana. Braukšana ar vasaras riepām tām paredzētajā sezonā arī atļauj ietaupīt degvielu un nenonēsāt ziemas riepas. Ja vasarā pārvietojaties ar ziemas riepām, riepu un ceļa virsmaz berze ir daudz lielāka, tādējādi liedzot iespēju ietaupīt degvielu, kā arī radot lielāku troksni. Ņemot vērā iepriekšminētos iemeslus, noteikti iesakām mainīt riepas sezionāli, atrodoties ziemeļu klimatos, jo tikai tā iespējams nodrošināt drošu un patīkamu braukšanu.

Vasaras riepas - cenas un variācijas

Vasaras riepas pēc to cenas ir nedaudz lētākas kā ziemas riepas, taču nesamērīgi lētas vasaras riepas nevajadzētu iegādāties, jo, riskētjot ar riepu gumijas kvalitāti, var nākties jaunas vasaras riepas iegādāties daudz ātrāk dēļ to ātrā nolietojuma. Vasaras riepas interetā pieejamas plašā klastā, tā ļaujot pircējam izvēlēties riepu, kas perfekti atbilst auto markai, kravnesībai un ātruma limitiem. Mēs piedāvājam gan Hankook, gan Bridgestone, gan Contelinental, gan arī Michelin riepas, piemērotas dažādu parametru automašīnām.

Kopumā auto riepas vasaras sezonai noteikti ieteicamas, ja vēlaties piedalīties drošā ceļu satiksmē. Tās ne tikai garantē izcilu saķeri ar ceļu, tādējādi atvieglojot auto vadīšanu, bet arī ļauj ietaupīt degvielu, pateicoties mazākai berzei un cietākai gumijai, kas nepiemērojas ceļa virmai, tā attīstot maksimālu ātrumu un nezaudejot drošību.

Pirms izdarīt izvēli, kur pirkt vasaras riepas, ieteicams pārliecināties par Jūsus automašīnas markas paraetriem, konkrētā spēkrata kravnesībau un ātruma limitu. Labas riepas ir priekšnoteikums labai braukšanai.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 8413
skatīt citus 20
no 8413
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu