Izvēlētie filtri

Moto riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Moto riepas – atodi savam motocikam piemērotākās

Kaut lielākā daļa spēkratu autovadītāju vada automašīnu, motocikli ir izplatīts pārvietošanās līdzeklis Latvijā, un īpašu popularitāti tas gūst, līdz ko iestājas siltā sezona.

Moto riepas un to veidi

Motociklu riepu galvenā atšķirība ir tieši to atbilstība specifiskam motocikla un barukšanas stila veidam. Seši galvenie motociklu veidi ir sporta, ielas, ceļojuma, enuro, krosa motickls un čoperi. Atvasināti no šiem, ir arī sporta tūristi, supermoto un citu veidu motocikli, bet pēc pamata veida visvieglāk nosakāms, kādas un kur pirkt moto riepas. Katram motociklu veidam pielāgotas cita veida riepas, jo prasības, lietojot motociklu, atšķiras. Sporta riepas nodrošina izcilu saķeri, bet tām ir īss mūžs; ielas motociklu riepas savukārt paredzētas agresīviem braucējiem, kam nepieciešama izcila vadība pat pie lieliem ātrumiem. Šīs riepas var droši izmantot arī ziemā, bet pie augstām temperatūrām var zaudēt vadību, jo riepas iekšējā temperatūra paaugstinās. Tūrisma motociklu riepas tiek izgatavotas no cietākas gumijas, tādējādi nodrošinot ilgāku mūžu, bet bezceļu riepas tiek aprīkotas ar dziļiem iegulumiem, lai efektīvi novadītu netīrumus un dubļus.

Motociklu riepas – kad un kā iegādāties

Moto riepas cena var atšķirties ne tikai ražotāja atpazīstamības dēļ, bet arī pēc Jūsu motocikla riepu veida. Kopējās izmaksas, kas nepieciešamas, lai uzturētu motociklu darba kārtībā, arī atšķiras pēc moto veida, jo, kā jau aprakstīts iepriekš, sporta motociklu riepas tiek nolietotas agrāk, kā, piemēram, tūrisma motociklu riepas dēļ to kompozītmateriālu sastāva. Riepas ieteicams mainīt, kad riepa ir sadurta vai citādi bojāta, kad ir sasniegts protektora nolietojuma limits, vai arī riepas nodilušas neparastā veidā. Lai patiešām zinātu, kad riepas ir nodilums draud ceļu satiksmes drošībai, tās nepieciešams pārbaudīt 5 gadus no iegādes brīža. Ja riepas iztur testu, pēc piecu gadu sliekšņa tās nepieciešams pārbaudīt gadu no gada, savukārt, lai laicīgi novērstu mehāniskas problēmas, ieteicams pārbaudīt riepas, vai to nodilums neveidojas neparastā veidā un vajadzības gadījumā veikt balansēšanu un citas pārbaudes.

Motociklu riepas un to specifikācijas

Moto riepas mūsu interneta veikalā pieejamas plašā izvēlē, bet kas jāzina, pirms pirkt motociklu riepas? Pirmkārt, mūsdienās iegādāties tikai un vienīgi divu kompozītmateriālu riepas. To tehnoloģija ļauj labāku saķeri un ilgāku mūžu, jo riepas centrs tiek izgatavots no cietākas, savukārt malas – no mīkstākas gumijas, kam parasti ir augsts silikona sastāvs.

Riepu īpašības, pēc kurām izvēlēties Jums visatbilstošāko riepu pāri, ir ripošanas distance, pagrieziena spēks, izliekuma spēks, pneimatiskais ceļš, kā arī atbrīvošanās garums. Ja izvēlaties riepas veikalā, uz riepas atrodamie marķējumi sniedz informāciju par riepas profilu un citiem mēriem, bet, iegādājoties motociklu riepas tiešsaistē, vajadzīgo informāciju atradīsi produkta aprakstā. Motociklu riepu cenas atkarīgas no ražotāja, un mūsus internetveikalā atradīsi izcilas kvalitātes riepas no vadošajiem ražotājiem.

Izvēloties motociklu riepas, uzmanība jāvērš gan uz tām atbilstošo motocikla veidu, gan arī kompozītmateriāliem, profilu, ātruma un citām prasībām.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 3981
skatīt citus 20
no 3981
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu