Izvēlētie filtri

Kormoran Snow Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Riepas Kormoran Snow noteikti ir vērts apsvērt, ja meklējat uzticamas ziemas riepas maigākos ziemas apstākļos līdz -20 oC, kas var būt pilnībā pietiekami arī Latvijā, jo ziemas vairs nav tik bargas kādas tās mēdza būt pāris gadus atpakaļ. Tam galvenais iemesls ir globālā sasilšana. Vienlaikus riepas kormoran snow cena ir vēl viens aspekts, ko ir vērts ņemt vērā.

Kāpēc riepas Kormoran Snow cena ir tā vērta:

 liels protektors;
 liels lameļu blīvums;
 mikro “ribas” riepu kanālu iekšpusē;
 optimāls kanālu skaits;
 īpaši pārdomāts šķērsvirzienu kanālu dizains;
 optimāls degvielas patēriņš.

Pārdomātās “ribas” palīdz riepām nodrošināt labāku saķeri, kas ir ļoti svarīgi ziemā, kur uz ceļa var būt gan sniegs, gan apledojums, jo sevišķi melnais ledus, ko nav iespējams tik labi redzēt un līdz ar to automašīna var pēkšņi sākt slīdēt. Ir vērts apsvērt pirkt kormoran snow automašīnas vadībai, jo tā kā riepās ir tūkstošiem lameļu, arī tas uzlabo riepu darbību sniegā. Savukārt akvaplanēšanas risks ir samazināts ar platām un pret braukšanas virzienu vērstām drenāžas rievām.

Protektora īpašības

 plašas drenāžas rievas centra virzienā un noteiktā slīpumā – nodrošina ātru kontrakta laukumu uz sniega un ūdens;
 gredzenveida ūdens izvades kanāli – stabilitātei arī mitros apstākļos;
 zāģveida lameles plecu bloku ārējās malās – palielina saķeri lielā sniegā;
 gumijas sastāvs ar elastomēriem un silīcija dioksīdu – arī papildu saķerei mitros apstākļos, kā arī lai samazinātu degvielas patēriņu, samazinot rites pretestību.

Īsāks bremzēšanas ceļš ir sevišķi svarīgs ziemas apstākļos, jo ceļi mēdz būt slidenāki, nekā vasarā, līdz ar to automašīna slīd vairāk nekā vasarā. Statistiski daudzi negadījumi notiek uz slidena ceļa, jo vadītājs zaudē kontroli pār automašīnu. Savukārt gluda un patīkama braukšanas gaita uzlabo vispārējo pieredzi gan vadītājam, gan citiem automašīnā. Daudzi speciālisti ir atzinuši riepas snow kormoran par vienām no piemērotākajām Latvijas braukšanas apstākļiem. Rietumeiropas tirgum paredzētās M+S cietās riepas, kas ir orientētas uz veiktspēju uz slapja ceļa, bet šīs riepas ir izcilas ne tikai uz slapja ceļa, bet arī uz sniegotiem ceļiem, jo ziemas joprojām mēdz būt bagātas ar sniegu visā Latvijā, pat piekrastes rajonos. Pārdomāts un funkcionāls protektors un lameles tiks galā arī ar pašiem izaicinošākajiem apstākļiem, kas gan nenozīmē, ka drīkst aizmirst par piesardzību un nevajadzīgi pārsniegt ātrumu. Kvalitatīvas riepas ir labs palīgs, bet pārējais ir atkarīgs no paša vadītāja un arī citiem apstākļiem, kurus nevar kontrolēt.

 

Jūsu meklēšanā nav vairāk produktu

Šim veikalam pašlaik nav pieejami piedāvājumi

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 24928
skatīt citus 20
no 24928
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu