Atvērt filtrus

Riepu izmērs

Indekss

Cena

ā‚¬
līdz
ā‚¬

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Marka

Rādīt visu

Papildus iespējas

Konstrukcija

Average Test Review

līdz

Kravas riepas - kad un kā iegādāties

Kravas riepas lielākoties tiek iegādātas internetā, bet bieži vien jaunu riepu iegādes vietā auto Ä«pašnieki izvēlas kravas riepas atjaunot. Tā tiek sargāta daba, ietaupÄ«ti lÄ«dzekļi, taču tas ne vienmēr ir optimālais risinājums. Atjaunotās kravu riepas, iespējams, nodils ātrāk, kā arÄ« to izraisÄ«tais troksnis ir daudz lielāks. Ja riepu atjaunošana nav iespējama, riepas kravas automobiļiem iespējams iegādāties no ražotājiem.

Kravas auto riepas – atšÄ·irÄ«bas un piedāvājums

Pirmkārt, kravas auto riepas ir daudz lÄ«dzenākas par moto riepām, ar plakanāku profilu. Tādā veidā ražotāji ir uzlabojuši riepas kravnesÄ«bu. Tomēr, atkarÄ«bā no valdošajiem laikapstākļiem, riepu izvēle bÅ«s atšÄ·irÄ«ga. Sausos klimatos riepas ar mazām rievām bÅ«s piemērotākas, savukārt mitros piemērotākās bÅ«s riepas ar izteiktāku rakstu, kas atļauj liekajam Å«denim tikt novadÄ«tam no riepas virsmas. Tādējādi akvaplanēšanas iespējamÄ«ba tiek strauji mazināta. Riepas kravas automašÄ«nām parasti tiek aprÄ«kotas dubultÄ«gi, tā nodrošinot riepu ilglaicÄ«bu un to, ka riepu nodilums bÅ«s mazāks.

Kravas riepas – izvēlies pareizās

MÅ«su kravas riepu piedāvājumā ietilpst viens no vispopulārākajiem kravas riepu ražotājiem Nokian, kā arÄ« Michelin, Bridgestone un Pirelli. Nokian somu kvalitāte, Pirelli pieredze, Michelin vēsture, kā arÄ« citu ražotāju pamatÄ«gā pieredze unt to ražoto kravas auto riepas cenas pilnÄ«bā atbilst kvalitātei. Tā kā Nokian ir vadošais ražotājs Ziemeļvalstu reÄ£ionā, savukārt Pirelli, Bridgestone un Michelin, kā arÄ« Hankook un Continental ir atpazÄ«stami izcilas kvalitātes zÄ«moli visā pasaulē, mÅ«su internetveikalā piedāvāto riepu specifikācijas noderēs gan reÄ£ionāliem kravas pārvadājumiem, gan arÄ« tālbraucēju kravām, kuru riepas tiek pakļautas dažādu laikapstākļu ietekmēm, tas ir, klimata pārmaiņām. Mēs piedāvājam gan sezionālas riepas, tātad, ziemas un vasaras riepas, gan arÄ« vissezonas riepas, kas pielāgotas maigo klimatu laikapstākļiem, tādējādi Ä«paši piemērotas kravas automašÄ«nām Centrāleiropas un Dienvideiropas maršrutos. Te gan jāņem vērā, ka, kaut gan vissezonas riepas ļauj iegādāt tikai vienu kravas riepu komplektu, optimālais degvielas patēriņš, saÄ·ere ar ceļu un citi mēri nevar tikat sasniegti, ja netiek izmantotas speciāli vasaras sezonai paredzētās riepas. Ne tikai riepu tips ir svarÄ«gs; riepas diametrs, platums, augstums, kā arÄ« kravnesÄ«ba ir Ä«paši svarÄ«ga, lai riepa nodrošinātu ne tikai izcilu saderÄ«bu, bet arÄ« kalpotu ilgu mūžu un bÅ«tu droša satiksmei visos laikapstākļos uz visiem ceļu segumiem.

Kopumā kravas riepu piedāvājums ir daudz ierobežotāks, nekā vieglo auto riepu vai furgonu riepu piedāvajums. Tas skaidrojams ar produkta specifiku un funkcionalitāti, kā arÄ« ar tendenci kravas auto riepas atjanot, nevis iegādāt jaunas. Kravas riepas ir daudz dārgākas dēļ to augsto tehnoloÄ£iju pielietojuma, augstākiem kvalitātes kritērijiem un speciālās uzbÅ«ves, kas savukārt ļauj ilgstošu kalpošanu par spÄ«ti augstajiem kravnesÄ«bas standartiem un garajām distancēm. Kvalitātes un atpazÄ«stamÄ«bas dēļ kravas riepu iepirkumu veikšÄnu internetā iespējams Ä«stenot, tā mazinot tēriņus, bet nodrošinot zemāku cenu. Mēs visos-riepas.lv piedāvājam kvalitāti par saprātÄ«gu cenu.

Vairāk...

šŸš› SalÄ«dziniet cenas Kravas auto

Vairāk...

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 2865
skatīt citus 20
no 2865
Ir apmaksāts sludinājums

Skatīt tīmekļa vietnes darbvirsmu