Izvēlētie filtri

Kravas auto riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Konstrukcija

Cenas kategorija


Kravas riepas - kad un kā iegādāties

Kravas riepas lielākoties tiek iegādātas internetā, bet bieži vien jaunu riepu iegādes vietā auto īpašnieki izvēlas kravas riepas atjaunot. Tā tiek sargāta daba, ietaupīti līdzekļi, taču tas ne vienmēr ir optimālais risinājums. Atjaunotās kravu riepas, iespējams, nodils ātrāk, kā arī to izraisītais troksnis ir daudz lielāks. Ja riepu atjaunošana nav iespējama, riepas kravas automobiļiem iespējams iegādāties no ražotājiem.

Kravas auto riepas – atšķirības un piedāvājums

Pirmkārt, kravas auto riepas ir daudz līdzenākas par moto riepām, ar plakanāku profilu. Tādā veidā ražotāji ir uzlabojuši riepas kravnesību. Tomēr, atkarībā no valdošajiem laikapstākļiem, riepu izvēle būs atšķirīga. Sausos klimatos riepas ar mazām rievām būs piemērotākas, savukārt mitros piemērotākās būs riepas ar izteiktāku rakstu, kas atļauj liekajam ūdenim tikt novadītam no riepas virsmas. Tādējādi akvaplanēšanas iespējamība tiek strauji mazināta. Riepas kravas automašīnām parasti tiek aprīkotas dubultīgi, tā nodrošinot riepu ilglaicību un to, ka riepu nodilums būs mazāks.

Kravas riepas – izvēlies pareizās

Mūsu kravas riepu piedāvājumā ietilpst viens no vispopulārākajiem kravas riepu ražotājiem Nokian, kā arī Michelin, Bridgestone un Pirelli. Nokian somu kvalitāte, Pirelli pieredze, Michelin vēsture, kā arī citu ražotāju pamatīgā pieredze unt to ražoto kravas auto riepas cenas pilnībā atbilst kvalitātei. Tā kā Nokian ir vadošais ražotājs Ziemeļvalstu reģionā, savukārt Pirelli, Bridgestone un Michelin, kā arī Hankook un Continental ir atpazīstami izcilas kvalitātes zīmoli visā pasaulē, mūsu internetveikalā piedāvāto riepu specifikācijas noderēs gan reģionāliem kravas pārvadājumiem, gan arī tālbraucēju kravām, kuru riepas tiek pakļautas dažādu laikapstākļu ietekmēm, tas ir, klimata pārmaiņām. Mēs piedāvājam gan sezionālas riepas, tātad, ziemas un vasaras riepas, gan arī vissezonas riepas, kas pielāgotas maigo klimatu laikapstākļiem, tādējādi īpaši piemērotas kravas automašīnām Centrāleiropas un Dienvideiropas maršrutos. Te gan jāņem vērā, ka, kaut gan vissezonas riepas ļauj iegādāt tikai vienu kravas riepu komplektu, optimālais degvielas patēriņš, saķere ar ceļu un citi mēri nevar tikat sasniegti, ja netiek izmantotas speciāli vasaras sezonai paredzētās riepas. Ne tikai riepu tips ir svarīgs; riepas diametrs, platums, augstums, kā arī kravnesība ir īpaši svarīga, lai riepa nodrošinātu ne tikai izcilu saderību, bet arī kalpotu ilgu mūžu un būtu droša satiksmei visos laikapstākļos uz visiem ceļu segumiem.

Kopumā kravas riepu piedāvājums ir daudz ierobežotāks, nekā vieglo auto riepu vai furgonu riepu piedāvajums. Tas skaidrojams ar produkta specifiku un funkcionalitāti, kā arī ar tendenci kravas auto riepas atjanot, nevis iegādāt jaunas. Kravas riepas ir daudz dārgākas dēļ to augsto tehnoloģiju pielietojuma, augstākiem kvalitātes kritērijiem un speciālās uzbūves, kas savukārt ļauj ilgstošu kalpošanu par spīti augstajiem kravnesības standartiem un garajām distancēm. Kvalitātes un atpazīstamības dēļ kravas riepu iepirkumu veikšānu internetā iespējams īstenot, tā mazinot tēriņus, bet nodrošinot zemāku cenu. Mēs visos-riepas.lv piedāvājam kvalitāti par saprātīgu cenu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 6
no 6
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu