Izvēlētie filtri

Yokohama Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

YOKOHAMA KVALITĀTE: RIEPAS TAVAM AUTO

Piemērs izcilai japāņu kvalitātei par samērīgu cenu ir Yokohama ražotās riepas. Dibināta nedaudz vairāk kā simt gadu atpakaļ un bāzēta Tokio, Japānā, kompānija ir pazīstama kā ADVAN. Yokohama riepas ir bieži sastopamas lietotu auto riepu tirgū, kas liecina par riepas ilgo mūžu un iespēju to athaunot vai lietot gadiem. Yokohama ir oficiālais piegādātājs riepām World Touring Car Championship un jpanese Super Formula, kā arī Macau Grand Prix Formula 3, kas apliecina kompānijas inovatīvo darbību un industrijā novērtētās jaunieviestās tehnoloģijas.

YOKOHAMA RIEPAS AUTOMAŠĪNĀM

Yokohama ražo riepas galvenokārt vieglajām automašīnām, kā arī furgoniem, kā arī piedāvā nelielu izvēli kravas auto un specialajām riepām. No vieglo pasažieru automašīnu riepām, Yokohama riepas pārsvarā pielāgotas vasaras sezonai.Tās pieejamas gan diagonālā, gan radiālā konstrukcijā, kā arī ZR veidā, tas ir, konstruētas un specializētas ātriem un sportiskiem pasažieru automobiļiem. No diagonālajām auto riepām Yokohama Y870C izceļas ar īpaši augstvērtīgo kompozītmateriālu, kamēr populārās radiāli konstruētās riepu sērijas Advan, C.drive un BlueEarth uzrāda izcili augstu saķeri un pretslidenības indeksu. Advan Fleva un BluEarth materiālu izvēle un riepas vieglums savukārt ļauj Jums ietaupīt uz degvielas rēķina, un brakšana ir ne tikai klusa, bet arī ekonomiska.

FURGONU RIEPAS YOKOHAMA

Riepas Yokohama furgoniem pieejamas gan vissezonas, gan sezonas versijās. Mūsu piedāvātās vasaras un ziemas riepas ir drošas braukšanai lietū, bet to materiāls un riepu svars nav pats mazākais, tādējādi būs jāpatērē nedaudz vairāk degvielas. Yokohama riepas cena toties ir ļoti pievilcīga, un to radiālā konstrukcija ļaus furgonam pārvietoties ātri un riepai kalpot ilgu mūžu. Ne velti šī ražotāja riepas dominē lietoto riepu tirgū visā pasaulē: tās ir izturīgas un kalpos Jums gadiem.

Ja meklējat riepas, kas pārāk nepatukšos Jūsu maciņu, bet vēlaties iegādāties kvalitatīvu produktu, yokohama riepas ir teicama izvēle. Piedāvājot gan ziemas, ga vasaras, gan arī vissezonas riepas, turklāt ne tikai klasiskās radiālās, bet arī ZR un diagonālas konstrukcijas riepas, Jūs varēsiet piemeklēt savām vajadzībām visatbilstošāko produktu. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1048
skatīt citus 20
no 1048
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu