Izvēlētie filtri

Sailun Ice Blazer WS T3 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Ziemas apstākļos ir sevišķi svarīgi pievērst uzmanību savām automašīnas riepām, jo tās ir pirmā lieta, kas ir tiešā saskarē ar ceļu, kas var būt slidens vai arī ar daudz sniega, kas var arī negatīvi ietekmēt automašīnas vadāmību. Tāpēc riepas sailun ice blazer ws t3 cena noteikti nav galvenais aspekts, kas ir jāņem vērā. Ir daudzi aspekti, kas padara riepas sailun ice blazer ws t3 ļoti īpašas un noteikti tā vērtas gan vieglajām automašīnām, gan apvidus (SUV) automašīnām.

Lieliskākās riepu īpašības:

 elastīga riepa pateicoties gumijas sastāvam, kas nodrošina labu saķeri arī ļoti aukstā laikā;
 spēcīgas un pārdomātas radzes, lai nodrošinātu labu saķeri uz ledus un sniega;
 precīza un ātra manevrēšana pagriezienos;
 jauna lameļu forma;
 bloka malas ar zāģveida zobiem;
 virzienveida protektora raksts.

Nevajag šaubīties, vai pirkt sailun ice blazer ws t3, jo katra to detaļa ir ļoti pārdomāta. Vienvirziena protektors nodrošina to, ka tās labi novada sniegu, ūdeni un šķīdoni. Tas ir ļoti svarīgi, jo jebkurš mitrums var samazināt saķeri un līdz ar to pagarināt bremzēšanas ceļa, no kā būtu jāizvairās jebkurā gadījumā, sevišķi ziemā, kas varētu nozīmēt, ka automašīna vienkārši izslīdēs no ceļa vai izraisīs lielu avāriju ar citu automašīnu.

Sailun riepu popularitāte

Riepas ir pazīstamas autobraucēju vidū jau vairākus gadus, arī Latvijā tās ienāca pirms vairāk nekā 10 gadiem. Zīmolā var manīt to, ka tajā ir audz investēts inovācijās, pētniecības un jaunākajās tehnoloģijās. Tādā veidā zīmols ieņem stabilu vietu ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Riepas populāras padara arī tas, ka katrs var pirkt riepas sailun ice blazer ws t3 kā budžeta klases produktu. Pats ražotājs tika dibināts 2002. gadā, spējot uzreiz piedāvāt inovatīvus produktus ar mērķi attīstīt Ķīnas riepu industriju, bet nu jau šis mērķis ir krietni lielāks.
Ja ir vēlme un vajadzība, riepas ice blazer ws t3 sailun ir pieejamas dažādos izmēros, kā arī ar radzēm un bez. Tāpat arī dizains ir ļoti pārdomāts, jo ir svarīgi nodrošināt lielisku saķeri arī ekstremālos apstākļos, jo sevišķi uz melnā ledus, kuru praktiski nav iespējams redzēt, taču noteikti var sajust, ja automašīna sāk nekontrolēti slīdēt. Savukārt zāģveida bloku malas palīdz saglabāt labu vadāmību gan taisnos, gan līkumotos ceļa posmos arī pie lielākiem ātrumiem. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka šādas riepas ir piemērotas tikai ziemas laika apstākļos pa grants, smilts u.c. ceļiem, kā arī ja apkārt ir dubļi vai kas cits, kas var mazināt saķeri.

 

Jūsu meklēšanā nav vairāk produktu

Šim veikalam pašlaik nav pieejami piedāvājumi

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 23812
skatīt citus 20
no 23812
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu