Izvēlētie filtri

Uniroyal Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

UNIROYAL RIEPAS

Zīmols ir plaši atzīts gan Latvijā, gan pasulē, un Latvijas tirgū pārstāvēts galvenokārt ar automašīnām paredzētajām riepām. Auto riepas Uniroyal gan nav vienīgais produkts; arī furgonu un kravas auto riepas Uniroyal ir Latvijā plaši pārstāvētas.

UNIROYAL RIEPAS AUTO

Uniroyal riepas vieglajiem auto tiek piedāvātas gan vasaras, gan ziemas, gan arī visas sezonas garumam. Tās pārsvarā ir radiāli stiprinātas, bet sportiskā stila riepu modeļiem ir arī ZR konstrukcija, kas ļauj attīstīt lielākus ātrumus, tomēr nezaude’jot vadību pār savu spēkratu. Uniroyal RainExpert un RainSport ir izcila vadāmība; protektoru profils ir veidots tā, lai riepu varētu vienkārši manevrēt, un griezienos mašīna būtu viegli vadāma. MS Plus un vissezonas All Season Expert Uniroyal riepas cenas ir patiešām pievilcīgas, it īpaši, ja ņemat vērā inovatīvās tehnoloģijas un inženieriski augsti attīstīto dizainu.

RIEPAS UNIROYAL FURGONAM

Furgonam paredzētās Uniroyal riepas ir sevišķi piemērotas lietainiem laika apstākļiem, kādi pārsvarā valda Latvijā. Rain Max 2 radiāli stiprinātā vasaras riepa, kā arī Snow max 2 ziemai paredzētā riepa ir drošas izvēles, ja nepieciešama drošība jebkuros Latviajs laika apstākļos. Vissezonas riepas All Season Max ir ieteicama, ja plānojat pārvietoties Eiropas maigajos klimatos uz tīriem un sausiem ceļiem.

Uniroyal piedāvā riepas arī kravas auto. Tās gan pieejamas vienīgi vasaras sezonai un visu četru sezonu lietojumam. Eksperti Latvijas apstākļiem ziemā gan stingri iesaka iegādāties arī ziemas sezoniālo riepu komplektu. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 594
skatīt citus 20
no 594
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu