Izvēlētie filtri

Maxxis Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

MAXXIS RIEPAS MAKSIMĀLAM SNIEGUMAM

Ja vēlaties iegādāties patiešām lētas riepas, neriskējot ar to kvalitāti un ilglaicību, Maxxis riepas ir izcila izvēle. Kompānija ir devītā lielākā riepu ražotāja visā pasaulē, un, sākotnēji ražojot tikai velosipēdu riepas, tā mūsdienās ražo un piegādā riepas gan pasažieru automašīnām, gan furgoniem, vieglajām kravas mašīnām, motocikliem, treileriem, dārza tehnikai un daudziem citiem spēkratiem. Bāzēta Ķīnā, bet darbojoties 14 valstīs, riepas Maxxis piegādā vairāk kā 170 pasaules valstīs, apmierinot visdažādākās klientu vēlmes specifiskiem spēkratiem. MAXXIS RIEPAS: VEIDI UN SPECIFIKĀCIJAS

Auto riepas Maxxis piedāvā plašā izvēlē, bet pirmais kritērijs, lai izvēlētos pareizo riepu, ir sezona, un laikapstākļi, kuros paredēzēts ar to braukt. Ja plānojat pārvietoties pa pilsētu, kurā ziemas ir maigas un ielas – tīras, vissezonas riepas, iespējams, būs laba izvēle. Eksperti tomēr iesaka, vismaz Latvijas apstākļos, izvēlēties sezonas riepas, tātad – vasaras un ziemas riepas – un mainīt tās, atkarībā no laika apstākļiem. Maxxis piedāvā astoņu veidu vasaras riepas, kuras iedalītas triju veidu līnijās: eko, luksusa un sport aklasēs. Eko riepas ietaupīs enerģju, savukārt luksusa klases riepas un riepas sporta automašīnām nodrošinās maksimālu ātrumu, saķeri un drošību uz asfalta. Jaunā, īpašā riepu gumijas kompozītmateriāla tehnoloģija sniedz ļoti labu sniegumu, neskatoties uz Maxxis riepas cenām.

RIEPAS NO MAXXIS: CENA VAI KVALITĀTE?

Lētas maxxis riepas nebūt nenozīmē zemu kvalitāti. Ražotas Ķīnā, tās ir izturējušas daudzus testus un ekspertu atzītas kā vienas no visaugstākās kvalitātes riepām, un ieguvušas apbalvojumu vairākās kategorijās. Viens no lielākajiem sasniegumiem ir Ford Motor kompānijas pasaules izcilības balva, kā arī kvalitātes apbalvojums. Pieejamā cena ļauj pirkt Maxxis riepas bez raizēm, un to īpaši izstrādātās tehnoloģijas, kas specializējas uz degvielas patēriņa samazināšanu un ekonomisku braukšanu, kā arī luksusa klases braukšanas pieredzi, neatstās Jūs ar raizēm.

Maxxis riepas ir vienas no vadošajām riepu kompānijām pasaulē, un to gadiem pierādītā kvalitāte, specializācija gumijas tehnoloģijās un izcilie kompānijas tehniķi spēj radīs luksusa klases produktu par saprātīgu cenu. Ja vēlaties iegādāties riepas par optimālu cenu, maxxis būs izcila izvēle, un ne tikai pasažieru automašīnām, bet arī motociku vadītājiem un sportistiem. Maxxis nodrošina teicamu sniegumu ne tikai ģimenes izbraukuma laikā, bet arī sacīkšu trasē. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1007
skatīt citus 20
no 1007
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu