Izvēlētie filtri

Nexen Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija

KOREJAS RIEPAS NO NEXEN

Patiešām lētas, bet tādēļ ne zemākas kvalitātes riepas piedāvā Nexen , kas industrijā darbojas jau kopš 1942. gada. Seulā bāzētajai Dienvidkorejas kompānijai pieder patenti noslāņotā silikāta nano-kompozītamteriāla riepas, kā arī jaunam UHP un ziemas LTR/SUV rievojumam. Kompānijas produkcija ietver galvenokārt pasažieru automašīnu un vieglo kravas mašīnu, tas ir, furgonu, riepas. Pieejamas arī apvidus auto riepas un Nexen riepas lielceļiem.

NEXEN AUTOMAŠĪNU RIEPAS

Ja radusies nepieciešamība iegādāties jaunas riepas, Nexen būs laba izvēle, kas apvieno budžeta riepu ar Korejas kvalitāti un pietiekami lielu izvēli. Auto riepas Nexen ražo gan ziemas sezonai, gan vasaras sezonai, un papildu sezoniālajām riepām piedāvājumā ietilpst arī vissezonas riepas. No vasaras riepām populārākie modeļi ir N Blue Plus, N Blue HD, kas ir augstas veikstspējas riepas. Populāras ir arī N6000, kuru speciālai skompozītmateriāls nodrošina saķeri ar braukšanas virsmu arī mitros laikapstākļos. Fera sērija, savukārt, ir veina no labākajām, ja meklējat riepu, kas ļaus braukt kontrolēti jebkuros laikapstākļos un nodrošinās izcilu saķeri, īsu bremzēšanas ceļu un drosību, piedaloties ceļu satiksmē. Ziemas riepas ir pieejamas nedaudz mazākā izvēlē, taču to dažādība neatstās vienaldzīgu pat izvēlīgāko auto vadītāju. Ne tikai piemērotas auto vadīšanai pa apledotiem ceļiem, Winguard Ice un Winguard Winspike radiālās riepas būs izcila izvēle Latvijas ziemām, kad mašīna jāvada pa netīrītiem un tikko apsnigušiem ceļiem

FURGONU RIEPAS NEXEN

Nexen ražo arī furgonu riepas; tās pieejamas tikai radiālā konstrukcijā, un nodrošina riepas stingrumu un ilglaicību. Radiālās riepas ne tikai nozīmē, ka riepa bš strukturāli izturīga, bet arī stiprina tās sienas un visu riepu kopumā. Kā jau modernas riepas, Nexen izmanto tērauda stieples un stingrākus, mazāk lokanus polimērmateriālus kompozītmatateriālā. Tāpat kā vieglo auto riepas, ir pieejamas gan vasaras, gan ziemas sezonas Nexen riepas. Cena svārstās atkarībā no sezonas un, protams, riepas specifikas. Kaut daudz lētākas kā vairums riepu tirgū, Nexen spēj nodrošināt gadiem ilgu lietošanas periodu, ja uzglabājat riepas sausā vidē un optimālā temperatūrā.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1040
skatīt citus 20
no 1040
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu