Atvērt filtrus

Riepu izmērs

Indekss

Cena

ā‚¬
līdz
ā‚¬

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Marka

Rādīt visu

Papildus iespējas

Average Test Review

līdz

Vissezonas riepas: kad un vai tā ir labākā izvēle

Vissezonas riepas, atšÄ·irÄ«bā no vasaras vai ziemas riepām, ir visekonomiskākā izvēle, jo piemērotas caurmēra laika apstākļiem visa gada garumā. Bet ko Ä«sti nozÄ«mē visssezonas, visiem laikapstākļiem piemērotas un sezionālas riepas? Kura sir galvenās atšÄ·irÄ«bas un kā zināt, kas Tavai automašÄ«nai ir vispiemērotākā izvēle?

Vissezonas riepas – atšÄ·irÄ«bas

Vissezonas riepas un visiem laikapstākļiem piemērotas riepas – šie termini nereti rada apjukumu, tādēļ visasriepas.lv izskaidros galvenās atšÄ·irÄ«bas. Pirmkārt, visiem laikapstākļiem piemērotas riepas iespējams lietot arÄ« tad, kad temperatÅ«ra noslÄ«dz zem sasalšanas robežas, savukārt vissezonas riepas braukšani pa sasalušu asfaltu vai zemes ceļu nav piemērotas. Ne tikai fnkcijas, bet arÄ« marķējumi un atzÄ«mes uz riepas malas atšÄ·iras, tātad, marķējumi uz riepas vissezonas lietojumam nesatur sniegpārsliņu vai kalnu galotnes – simbolu, kas apzÄ«mē visu laikapstākļu riepas – un tādēļ tās nav ieteicams lietot aukstumā. Kaut sākotnēji dizainētas, lai bÅ«tu piemērotas braukšaanai arÄ« aukstās temperatÅ«rās, vissezonas riepas netiek testētas ziemas laikapstākļos, un to saÄ·ere ar brakšanas virsmu ir vāja, lÄ«dz ko temperatÅ«ra krÄ«t zem 7 grādu atzÄ«mes.

Riepas: vissezonas vai sezonas?

Vissezonas riepas cenas atkarÄ«gas no to ražotāja un pieprasÄ«juma, kā jau daudzas citas riepas. Kaut viena vissezonas riepu pāra iegāde ir lētāka, nekā divu sezionālu riepu komplektu iegāde, jāņem vērā klimata ierobežojumi, kā arÄ« degvielas patēriņš, braucot ar caurmēra, nevis pilnÄ«gi piemērotām riepām.

Ja ziemā daudz nepārvietojaties ārpus pilsētas, kur ceļi netiek tÄ«rÄ«ti un nepieciešama stingra saÄ·ere, šÄ«s riepas bÅ«s vislabākā izvēle. Tās ir ideāli piemērotas autovadÄ«tājiem, kas pārvietojas maigos klimatos,un it Ä«paši piemērotas pilsētās, kur ceļi tiek regulāri tÄ«rÄ«ti. JÅ«s ietaupÄ«siet ne tikai naudu un laiku, mainot riepas, bet arÄ« noliktavas vietu, jo vissezonas riepas nav nepieciesšams mainÄ«t un lieko pāri - turēt glabātuvē visas nesezonas garumā.

Ja domājat, ka vissezonas riepas ir piemērotas JÅ«su braukšanas ieradumiem,tad izvēle, kur pirkt vissezonas riepas, ir nākamais solis ceļā uz jaunu riepu iegādi. Vissezonas riepas internetā pieejamas plašÄ izvēlē, un to piedāvājumu pārstāv gan galvenie autoriepu ražotāji, kā Dunlop, Pinelli, Michelin and Continental gan arÄ« mazāk pazÄ«stami riepu ražotāji, kā Nokian Tyres, Vredestein in Nankang. Lai izvēlētos tieši JÅ«s automobilim piemērotu riepu, jāņem vērā ne tikai riepas platums, augstums, marka un diametrs, bet jāņem vērā arÄ« spēkrata veids. Ja iegādājaties riepas kravas vai smagajam automibilim, nepieciešams zināt precÄ«zu kravas indeksu, taču, ja pārvietojaties galvenokārt pa ātrgaitas šosejām un esat vieglā automobiļa vadÄ«tājs, noteikti jāpievērš uzmanÄ«ba vissezonas riepas ātruma indeksam.

Kopumā vissezonas riepas, iespējams, nebÅ«s optimāla izvēle Latvijai, ja ikdienā, it Ä«paši, gada vēsajos mēnešos, pārvietojaties no pilsētas uz pilsētu, bet, dzÄ«vojot maigākā klimatā vai braucot pārsvarā pa pilsētas tÄ«rÄ«tajām ielām, vissezonas riepas ir izcila izvēle viena riepu komplekta iegādes neieciešamÄ«bas dēļ, kas savukārt izslēdz nepieciešamÄ«bu iegādāties divus riepu komplektus, uzglabāt lieko komplektu glabātuvē visas sezonas garumā, kā arÄ« samazina laiku, kas tiek patērēts servisos sezonas maiņas nedēļās.

Vairāk...

šŸš— SalÄ«dziniet cenas AutomaŔīnai Vissezonas riepas

Vairāk...

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 2080
skatīt citus 20
no 2080
Ir apmaksāts sludinājums

Skatīt tīmekļa vietnes darbvirsmu