Izvēlētie filtri

Auto Vissezonas riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Rādīt visu

ES marķējums

līdz

Pārdevējs


Papildus iespējas

Konstrukcija

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

Cenas kategorija


Vissezonas riepas: kad un vai tā ir labākā izvēle

Vissezonas riepas, atšķirībā no vasaras vai ziemas riepām, ir visekonomiskākā izvēle, jo piemērotas caurmēra laika apstākļiem visa gada garumā. Bet ko īsti nozīmē visssezonas, visiem laikapstākļiem piemērotas un sezionālas riepas? Kura sir galvenās atšķirības un kā zināt, kas Tavai automašīnai ir vispiemērotākā izvēle?

Vissezonas riepas – atšķirības

Vissezonas riepas un visiem laikapstākļiem piemērotas riepas – šie termini nereti rada apjukumu, tādēļ visasriepas.lv izskaidros galvenās atšķirības. Pirmkārt, visiem laikapstākļiem piemērotas riepas iespējams lietot arī tad, kad temperatūra noslīdz zem sasalšanas robežas, savukārt vissezonas riepas braukšani pa sasalušu asfaltu vai zemes ceļu nav piemērotas. Ne tikai fnkcijas, bet arī marķējumi un atzīmes uz riepas malas atšķiras, tātad, marķējumi uz riepas vissezonas lietojumam nesatur sniegpārsliņu vai kalnu galotnes – simbolu, kas apzīmē visu laikapstākļu riepas – un tādēļ tās nav ieteicams lietot aukstumā. Kaut sākotnēji dizainētas, lai būtu piemērotas braukšaanai arī aukstās temperatūrās, vissezonas riepas netiek testētas ziemas laikapstākļos, un to saķere ar brakšanas virsmu ir vāja, līdz ko temperatūra krīt zem 7 grādu atzīmes.

Riepas: vissezonas vai sezonas?

Vissezonas riepas cenas atkarīgas no to ražotāja un pieprasījuma, kā jau daudzas citas riepas. Kaut viena vissezonas riepu pāra iegāde ir lētāka, nekā divu sezionālu riepu komplektu iegāde, jāņem vērā klimata ierobežojumi, kā arī degvielas patēriņš, braucot ar caurmēra, nevis pilnīgi piemērotām riepām.

Ja ziemā daudz nepārvietojaties ārpus pilsētas, kur ceļi netiek tīrīti un nepieciešama stingra saķere, šīs riepas būs vislabākā izvēle. Tās ir ideāli piemērotas autovadītājiem, kas pārvietojas maigos klimatos,un it īpaši piemērotas pilsētās, kur ceļi tiek regulāri tīrīti. Jūs ietaupīsiet ne tikai naudu un laiku, mainot riepas, bet arī noliktavas vietu, jo vissezonas riepas nav nepieciesšams mainīt un lieko pāri - turēt glabātuvē visas nesezonas garumā.

Ja domājat, ka vissezonas riepas ir piemērotas Jūsu braukšanas ieradumiem,tad izvēle, kur pirkt vissezonas riepas, ir nākamais solis ceļā uz jaunu riepu iegādi. Vissezonas riepas internetā pieejamas plašā izvēlē, un to piedāvājumu pārstāv gan galvenie autoriepu ražotāji, kā Dunlop, Pinelli, Michelin and Continental gan arī mazāk pazīstami riepu ražotāji, kā Nokian Tyres, Vredestein in Nankang. Lai izvēlētos tieši Jūs automobilim piemērotu riepu, jāņem vērā ne tikai riepas platums, augstums, marka un diametrs, bet jāņem vērā arī spēkrata veids. Ja iegādājaties riepas kravas vai smagajam automibilim, nepieciešams zināt precīzu kravas indeksu, taču, ja pārvietojaties galvenokārt pa ātrgaitas šosejām un esat vieglā automobiļa vadītājs, noteikti jāpievērš uzmanība vissezonas riepas ātruma indeksam.

Kopumā vissezonas riepas, iespējams, nebūs optimāla izvēle Latvijai, ja ikdienā, it īpaši, gada vēsajos mēnešos, pārvietojaties no pilsētas uz pilsētu, bet, dzīvojot maigākā klimatā vai braucot pārsvarā pa pilsētas tīrītajām ielām, vissezonas riepas ir izcila izvēle viena riepu komplekta iegādes neieciešamības dēļ, kas savukārt izslēdz nepieciešamību iegādāties divus riepu komplektus, uzglabāt lieko komplektu glabātuvē visas sezonas garumā, kā arī samazina laiku, kas tiek patērēts servisos sezonas maiņas nedēļās.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1266
skatīt citus 20
no 1266
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu