Izvēlētie filtri

Mitas E 09 Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Pārdevējs


Konstrukcija

Cenas kategorija

Motociklu entuziastiem ir ražotas lieliskas riepas Mitas E09. Tās noteikti ļaus sasniegt labus rezultātus gan hobija līmenī, gan arī profesionālāk. Piedāvājumā ir iespējams atrast dažādus izmērus, lai atbilstu konkrētajam braucamajam. Saskaņā ar ES regulējumu, katrai riepai ir norādīts izmērs, slodzes/ātruma indekss, protektora biezums, ražošanas gads, ekonomiskums u.c., lai katrs varētu vieglāk izprast, vai šādas riepas atbilst konkrētām vajadzībām. Riepas var būt standarta pieaugušajiem motocikliem, 85cc, 65cc, 50cc. Pārsvarā šīs riepas tiek izmantotas Enduro motociklam.

Riepu raksturojums:

 gan bezceļam, gan uz ceļa (pārsvarā bezceļam);
 lieliska saķere;
 M+S protektors;
 bezkameru;
 braukšanas stabilitāte;
 stabilitāte pagriezienos;
 laba saķere mitros apstākļos;
 laba bremzēšana mitros un sausos apstākļos;
 labs braukšanas komforts;
 izturība pret nodilumu;
 samazina degvielas patēriņu;
 iekšējā slāpēšana un reakcija;

Izvēloties pirkt mitas e 09 ir iespējams baudīt to priekšrocības uz dažādiem ceļa segumiem, piemēram, ceļa, grants, smilšainu, pa pļavām, dubļiem u.c. Ir svarīgi, lai riepas saglabātu pēc iespējas lielāku saķeri uz dažādiem ceļiem, vienlaikus arī nepalielinot degvielas patēriņu. Agresīvs protektors palīdz to sasniegt, vienlaikus nodrošinot pietiekamu komfortu gan pagriezienos, gan uz taisniem ceļiem. Tā kā riepas ir bezkameru, nav jābaidās, ja uz ceļa gadās kāds asums, ka tas varētu padarīt riepas e 09 mitas uzreiz mīkstas.

Ņemot vērā daudzpusīgo funkcionalitāti uz dažādiem ceļu segumiem un dažādos laikapstākļos, riepas mitas e 09 cena ir ļoti pievilcīga un noteikti atbilst kvalitātei un vispārīgajam sniegumam. Šīs riepas spēj pielāgoties dažādam braukšanas stilam, ļaujot baudīt visu brīvību, ko sniedz motocikls, neatkarīgi no paša vadītāja spējām un nepieciešamību braukt pa visdažādākajiem ceļiem un neceļiem.

To, cik labi riepas saķer un bremzē mitros vai sausos apstākļos nosaka arī pats braukšanas stils un motocikls, jo riepas ir tikai viens aspekts no visiem. Pārsvarā riepas ir paredzētas bezceļiem un mazāk uz ceļa, bet tas nenozīmē, ka uz ceļa ir grūti pārvietoties. Tās būtībā ir kompromisa riepas, kur ja izvēlaties pirkt riepas mitas e 09, tās lieliskākās īpašības būs redzamas tieši uz bezceļa gan profesionālam braucējam, gan iesācējam. Savukārt nodilums ir atkarīgs no braukšanas stila un lietošanas biežuma.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 24
skatīt citus 4
no 24
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu