Izvēlētie filtri

Mitas Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

RIEPAS NO MITAS TAVAM MOTO PIEDZĪVOJUMAM

Ja meklējat riepas savam motociklam vai būvniecības, mežsaimniecības transportam, vai arī riepas zemes apstrādes tehnikai, golfa ratiem, lauksaimniecības tehnikai, zaļes pļāvējies vai gluzī vienkārši – pneimatiskās riepas, tad vērts aplūkot Mitas piedāvājumu.

MITAS MOTOCIKLU RIEPAS

Mitas riepas motocikiem Latvijā tiek piedāvātas plašā izvēlē. Sākot no enduro līdz pat motokrosa, mopēdu, skūteru, kā arī supersporta motociklu riepām, riepas Mitas kompānija ražo un piegādā plašā klāstā. Enduro motocikliem paredzētās riepas ir galveokārt radiāli stiprinātas, tās nodrošina vienkāršāku griezienu manevrēšanu un samazinātu riepu nolietojumu, savukārt diagonāli stiprināto riepu tehnoloģija tiek izmantotta galvenokārt skūteriem un mopēdiem. Sporta ceļošanas motociklu riepas ir daudz šaurākas, un to rievojums – seklāks, tā ļaujot vadītājiem izbaudīt līganu braucienu pa šosejas līdzeno asfaltu.

SPECIĀLAS RIEPAS NO MITAS

Specializētās tehnikas Mitas riepas cena ir nenoliedzami augstāka par motocikla riepu cenu, taču Mitas riepas piedāvājums joprojām ir daudz pievilcīgāks kā lielākais vairums citu riepu ražotāju. Riepas Mitas, kas paredzētas ceļu darbiem, vai arī mežsaimniecībā un lauksainiceībā, ir ar izteiktāku rievojumu un profilu, un lauksaimniecības auto riepas ir radiāli stiprinātas, lai būtu stingrākas un izturīgākas. Riepu profils ir izliekts, atkarībā no galvenā pārvetošanās apvidus. Tā, piemēram, asfaltēto ceļu tehnikas riepas ir plakanas, taču mežsaimniecības un zees darbu tehnikas riepas visbiežāk satur izliektu profilu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 727
skatīt citus 20
no 727
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu