Izvēlētie filtri

Tristar Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

TRISTAR RIEPAS

Tristar ir riepu zīmols, kas Latvijā galvenokārt pārstāvēts vieglo pasažieru automašīnu riepu tirgū. Tristar riepas pieejamas arī vieglo kravas automašīnu, tas ir, furgonu, vadītājiem.

AUTO RIEPAS TRISTAR

Riepas Tristar ražo ne tikai vasaras braukšanai, bet arī ziemai. Kaut gan vasaras riepas dominē, arī ziemas un vissezonas auto riepas Tristar tiek izplatītas Latvijā, un to cena ir patiešām pievilcīga. Vasaras riepu modeļi no Sportpower sērijas ļauj auto vadītājiem viegli un kontrolēti vadīt savu spēkratu, neļaujot tam izslīdēt ne minūti. Optimāls saķeres indekss nodrošina patīkamu braucienu, savukārt ziemas modeļa Snowpower no Tristar riepas cena ir pievilcīga, bet bez kompromisa starp kvalitāti un izmaksām. Vienīgie trūkumi Trsitar zīmola produkcijā ir lielais degvielas patēriņs; riepas nav ekonomiskas.

TRISTAR RIEPAS FURGONIEM

Furgonu riepas, piemēram Trasnporter, ir paredzētas braukšanai pa asfaltētiem ceļiem. To atšķirīgais rievojums un radiālā būve ļauslabāk vadīt automašiu pagriezienos, un vilce sniegā vai lietū būs daudz mazāka. Radiālais riepas stiprinājums stiprina riepas cietību un struktūru, jo to iekšienē iebūvētas tērauda stieples ar stingriem polimērkompozītmateriāliem. Tas ne tikai piedāvā samazinātas izmaksas uz degvielas patēriņu, bet līdztekus tam nodrošina mīkstāku un patīkamāku braucienu.Tām ir arī lielāka kravnesība, kas svarīgi kravas mašīnu vadītājiem.

Ja meklējat automašīnas riepas par neticami izdevīgu cenu, uzticieties Tristar. Zīmola kvalitatīvās uzbūves riepa, kaut gan daudz mazāk pazīstama visā pasaulē, piedāvā izcilu optimālu kvalitātes un cenas balansu. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 442
skatīt citus 20
no 442
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu