Izvēlētie filtri

Triangle Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

TRIANGLE RIEPAS

Triangle ir Latvijā jauns budžeta klases zīmols, kas šobrīd tirgū pārstāvēts galvenokārt ar automašīnai domātajām riepām. Riepas Triangle ražo arī kravas auto un furgoniem, kā arī pieejamas zemes darbu tehnikai un lauksaimniecības tehnikai domātās riepas.

TRIANGLE RIEPAS AUTOMAŠĪNĀM

Automašīnu riepas Triangle, kas domātas ziemas sezonai, ir galvenokārt radiāli stiprin;atas un tādējādi nodrošina, ka auto būs mazāka vilce. Ne tikai tērauda stiepļu stiprinājums stiprina riepu, bet arī pagarina tās mūžu. Tā, piemēram PL01 modelis ir izcili piemērots ziemas braukšanai tā vienmērīgā rievojuma dēļ. Šis riepas raksts novadīs liekos dubļus, izkusušo sniegu un lietus ūdeni, atstājot riepu sausu un viegli vadāmu. Auto riepas Tringle ir pieejamas arī vasaras sezonai, un, kaut gan tās nav tik ekonomiskas, rievojums un humijas sastāvs apvienojumā ar inovatīvo riepas profila dizainu ir panākuši Sportex un Protract riepu vadāmību un vienkāršotu manevrēšanu.

RIEPAS TRIANGLE KRAVAS AUTO

Triangle riepas cena ir pavisam pievilcīga arī kravas riepu kategorijā. Triangle riepas TR656 un TR675 ir budžeta izvēles, kas tajā apša laikā nodrošina arī stingrību un ilgu lietojuma mūžu. Lielā kravnesība un ātruma indekss ir balansēts un tehniķu optimizēts, lai atbilstu vairuma kravas auto vadītāju vajadzībām. Ne tikai ziemas un vasarass sezionālās, bet arī vissezonas Tringle riepas būs izcila izvēle Jūsu kompānijas kravas auto aprīkošanai, ja vēlaties operēt Eiropas siltā klimata transporta tīklā.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 86
skatīt citus 20
no 86
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu