Izvēlētie filtri

Starco Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

Pārdevējs

RIEPAS STARCO: KATRAM AUTO

Ja meklējat vieglā pasažieru auto riepas, Starco, iespējams, nebūs labākā izvēle tā limitētā piedāvājuma dēļ, taču zīmols Latvijā plaši pārstāv visa veida speciālās tehnikas riepas. Ja Jūsu uzņēmumam nepieciešams mainīt zmes apstrādes tehnikas riepas, lauksaimniecības tehnikas riepas vai dārza darbiem domātās riepas, tad Starco riepas cena noteikti ir viens no izšķirošajiem kritērijiem par labu to izvēlei.

STARCO RIEPAS LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAI

Zīmols Starco riepas Latvijā visplašākajā izvēlē piedāvā tieši lauksaimniecības tehnikai. Gadiem uzkrātā pieredze ļauj radīt riepu, kas būs ilgmūžīga, efektīva, bet arī viegla. ST-11 un ST-33, populārākā izvēle Latvijā. Dažādie riepu profili paredzēti dažādām vidēm, un atkarībā no tā, vai spēkrats pārvietosies galvenokārt pa smilti, vai asfaltu, vai zālāju.Riepas paredzētas gan smagajai tehnikai, gan arī vieglākai, mazākai lauksaimniecības tehnikai, un to kravnesības indekss atšķirās. Radiālais riepas stiprinājums ļauj riepas daudz ilgāk izmantot, un smagajai lauksaimniecības tehnikai domātās riepas ir daudz stingrākas.

FURGONU RIEPAS STARCO

Riepas Starco piedāvā arī vieglajām kravas automašīnām. Piemēram, Starco ST5000 ir tieši furgonam domātas riepas, kas piemērotas visām 4 sezonām. Vissezonas riepas gan latviajs apstākļiem nav ieteicams iegādāties, jo to sniegums nav optimāls ne ziemas, ne vasaras mēnešos. Ziemā ar likumu noteikts, ka no decembra līdz marta beigām mašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, savukārt vasarā vissezonas riepas patērē daudz vairāk degvielas, nekā vasaras sezonai speciāli paredzētās un dizainētās riepas. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 42
skatīt citus 20
no 42
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu