Izvēlētie filtri

Sava Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

JAUNĀS EIROPAS SAVA RIEPAS

Viens no nedaudzajiem un jaunākajiem riepu ražotājiem, kas bāzēts Eiropā, ir Sava. Ar tieši 20 gadu pieredzi šī kompānija ir dibināta Slovēnijā un šobrīd ietilpst pasaulslavenā zīmola Goodyear grupā, esot viena no lielākajām un ietekmīgākajām Slovēnijā. Ražojot riepas Eiropā (Polijā, Slovēnijā, Francijā, Turcijā un Vācijā), Sava riepas ir galvenokārt domātas automašīnām, taču piedāvājumā ietilpst arī riepas furgoniem, kravas auto, kā arī motocikliem un dārza tehnikai.

SAVA RIEPAS VISĀS SEZONĀS

Riepas Sava ražo piemērotas Latvijas klimatam. Lielākoties ir pieejamas vasaras un ziemas riepas, tā norādot uz riepas efektivitāti šajās sezonās. Ja plānojat braukt citos klimata apstākļos, piedāvājumā ietilpst arī vissezonas riepas. Tās gan nav pieejamas tik plašā klāstā.Vasaras riepas Intensa piedāvā izcilu vadāmību, savukāt Fulda SportControl konstruētas, lai nodrošinātu kontrolētu sportiska stila braukšanu. Riepas protektorā ir pakāpeniski izciļņi, un vieglā konstrukcija nodrošina 14% mazāku rites pretestību, kamēr Aqua Flow gropes ļauj samazināt bremzēšanas ceļu par 3m. Ziemas sezonas riepas Eskimo un Eskimo Ice nodrošina izcilu saķeri visos laika apstākļos, un noteikti ļaus Jums justies droši gan uz ledaina ceļa, gan sniegā, lietū un dubļos.

RIEPAS SAVA: PĒRC UN IETAUPI

Sava riepas cena, salīdzinot ar vadošajiem riepu ražotājiem, nebūt nav daudz augstāka. Pērkot auto riepas Sava , Jūs ietaupīsiet ne tikai naudu, bet arī laiku un enerģiju, izvēloties starp daudzajiem modeļiem citu klimata zonu riepu ražotāju produkcijā. Sava ir Ziemeļeiropas un Centrāleiropas klimatam piemērota izvēle, un sezoniālo riepu piedāvājums ļauj Jums izvēlēties drošību un efektivitāti gan gada aukstākajos, gan karstākajos mēnešos bez raizēm.

Eiropā ražotās riepas no samērā jaunās kompānijas ir izcili piemērotas Latvijas klimatam, un zemās cenas kopā ar attīstītajām tehnoloģijām, inovācijām, labākajiem industrijas tehniķiem un inženieriem stradājot pie vienmēr uzlabotiem protektoriem, gumijas kompozītmateriāliem un drošības standartiem neliks Jums vilties.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 352
skatīt citus 20
no 352
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu