Izvēlētie filtri

Rotalla Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

ROTALLA RIEPAS TAVAM AUTO

Rotalla riepas, kas pasaulē vēl nav ieguvušas lielu atpazīstamību, nir zīmols, kas Latvijā pārstāvēts galvenokārt ar pasažieru vieglo automašinu un furgoniem paredzētām riepām. Izplatītas tiek arī dažādas bezceļu riepas, bet kompānijas galvenais fokuss, inovācijas un tehnoloģiskais dizains ir mērķēts un specializēts tieši uz vieglajām pasažieru automašīnām.

ROTALLA AUTO RIEPAS

Rotalla riepas cena nav no zemākajām, taču tā ir ļoti dažāda, atkarībā no riepas specifikācijām. Automašīnai paredzētās auto riepas Rotalla galvenokārt vasaras sezonai, taču pieejamas arī nedaudzas ziemā drošai braukšanai paredzētas riepas. No vasaras riepām populārākās ir Setula E-pace un F109 sērijas, kas nodrošina optimālu manevrēšanas spēju un saķeri lietū, netērējot arī daudz enerģijas. Ziemas riepu modelis Ice-Plus savukārt ir īpaši laba izvēle, ja vēlaties vadīt mašīnu droši, un radiāli stiprinātās riepas nodrošinās labāku saķeri ar asfaltu.

BEZCEĻU RIEPAS ROTALLA

Enjoyland un sērija, kas dominē lielceļiem paredzētās pilnpiedziņas riepas, ir krosoveriem domātas riepas, uru simetriskais rievojums centrā un dziļie iegriezumi riepas apmalēs ļauj novadīt ūdeni un dubļus, bet tās degvielas patēriņš nav pārāk liels, jo riepas plakanais profils nerada lielu pretestību, pārvietojoties pa lielceļu. Tāpat arī, radiālā riepas uzbūve ļauj samazināt apgriezienu attālumu, kas savukārt uzlabo vītnes ilglaicību. Tāpat arī, griezienu un līkumu gadījumā, radiālās riepas dos labāku sniegumu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 364
skatīt citus 20
no 364
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu