Izvēlētie filtri

Roadstone Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

ROADSTONE RIEPAS TAVAM AUTO

Ja vēlaties savu pasažieru vieglo automašīnu aprīkot ar jaunām riepām, vai arī daļu no esošajām nepieciešams nomainīt, tad Nexen riepu ražotājam piederošā Roadstone zīmola piedāvātais riepu klāsts būs tieši laikā.

ROADSTONE RIEPAS APVIDUS AUTO

Visplašāk pārstāvētas ir Roadstone riepas, kas domātas automašīnām. Ir iespēja iegādāties radiāli iekšēji stiprinātas uzbūves riepas, un, sekojot riepu uzlabojumiem un inovatīvām tehnoloģijām, mūsdienās lielākā daļu riepu ir stiprinātas radiāli. Populārākie modeļi Latvijā ir Winguard Spike un WIN-231, kā arī Winguard Snow. Šīs riepas ir īpaši domātas ziemas sezonai, un to mikroskopiskie dzelkšņi gumijas kompozītmateriālā nodrošina drošu auto vadāmību un kontroli pār spēkratu pat ekstrēmākajos ziemas laikapstākļos. Eurovis Snow ir izcili piemērota sērija tiem, kas dzīvo ārpus pilsētas. Riepas izliektie protektori un mīkstākā gumija ļauj tai kalpot ilgi un labi. Eurovis Alpine sērijas riepām Roadstone, savukārt, ir seklāks rievojums, kas liecina par riepas izmantojumu pilsētā vai uz labi tīrīta ceļa. Sānu rievas ļauj efektīvi novadīt lieko ūdeni un dubļus.

RIEPAS NO ROADSTONE

Auto riepas Roadstone ražo arī vieglajiem kravas automobiļiem. Šīs sērijas Roadstone riepas cena ir nedaudz augstāka, un furgonu riepas tiek piedāvātas kā ziemas, tā vasaras sezonām. Roadan, kā jau vasaras riepa, ir nedaudz cietāka, turklāt tās rievojums nav tik dziļš. Pateicoties inovatīvajai radiālā stiprinājuma tehnoloģijai, šīs riepas ļauj ietaupīt uz degvielas rēķina.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 34
skatīt citus 14
no 34
Ir apmaksāts sludinājums