Izvēlētie filtri

Matador Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

SPĀŅU MATADOR RIEPAS

Vairāk kā gadsimtu sena, Matador Bratislava ir Eiropas riepu ražojoša kompānija, kas bāzēta Puhovā, Slovākijā, un eksportē savu produkciju uz vairāk kā 80 pasaules valstīm. Esot pirmā riepu ražotne bijušajā Čehoslovākijā, kompānija sadarbojās ar tādiem auto ražotājiem kā Škoda, tatra un citiem, tādējādi attīstot automoto industriju Centrāleiropā.

MATADOR AUTO RIEPAS

Matador ražo riepas, kas galvenokārt paredzētas automašīnām. Vairākums no tām piemērots vieglajiem pasažieru auto, taču kompānijas produkcija ietver arī furgonu, kravas auto un bezceļu riepas. Matador riepas tiek ražotas gan radiālā konstrukcijā, gan arī ZR stiprinātajā veidā. Latvijā vispopulārākāss ir Matador ziemas riepas. Plašais piedāvājums ietver MP92 Sibir Snow, kas paredzēts speciāli sniegotiem un grūti izbraucamiem ceļiem, kamēr MP54 derēs nedaudz cita veida automobiļiem.Vasaras riepas tiek konstruētas gan ar ZR, gan radiālo plātņu palīdzību, un Matador MP46 Hectorra ir izcils piemērs ātrgaitas riepai par zemu cenu.

FURGONU RIEPAS MATADOR

Auto riepas Matador tiek ražotas ne tikai vieglajiem pasažieru, bet arī vieglajiem kravas auto. Matador riepas cena furgonu un kravas auto riepām arī ir patiešām draudzīga. Furgonu riepas tiek piedāvātas gan sezionālajām, gan arī vissezonas braukšanai, tāpat arī kravas riepas. te gan pieejamas tikai radiālās riepas, jo tās nodrošina vislielāko atbalstu un ilgāko kalpošanas mūžu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 476
skatīt citus 20
no 476
Ir apmaksāts sludinājums