Izvēlētie filtri

Marshal Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

MARSHAL RIEPAS PIRMĀS KLASES PERFORMANCEI

Ja nepieciešams iegādāties jaunas riepas kravas auto, tad Marshal riepas zīmols ir, iespējams, viena no labākajām izvēlēm. Ne tikai neticami izdevīgā cena, bet arī izvēle starp dažādajiem modeļiem ļaus Jums novērtēt auto riepas no Marshal.

MARSHAL KRAVAS AUTO RIEPAS

Riepas no Marshal Latvijā ir galvenokārt pieejamas smagā svara kravas auto, taču izplatītāji piedāvā arī furgona un par automašīnas Marshal riepas. Cena kravas auto riepām ir visnotaļ izdevīga, un kompānija pārsvarā izplata vasaras riepas. Ir pieejamas arī dažas vissezonas riepas, taču tās vairāk piemērotas klimatiem, kuros ziemas ir maigas. Eksperti iesaka iegādāteis vasaras riepas vasaras sezonai, jo, it īpaši Latvijā, kur automašinas jāaaprīko ar ziemas riepā,gada aukstajos mēnešos, vasaras riepu iegādei vajadzētu meklēt vasaras, ne vissezonas riepas. Ta’’dējādi Jūs ietaupīsiet uz benzīna patēriņu, jo riepas uzbūve ir optimizēta tieši vasaras klimatam.KRS03 un CA11 ir teicamas izvēles, kas nodrošina vidēju degvielas patēriņu, bet diezgan lielu troksni.

FURGONU RIEPAS MARSHAL

Furgonu riepas no Marshal ir pieejamas daudz mazākā izvēleē, tomēr Latvijā iespējams iegādāties gan ziemas, gan vasaras riepas. Ziemas Power Grip nodrošina izcilu saķeri ar ceļu, pateicoties tā simetriskajam protektora rakstam, kamēr vasarai domātā KC53 sniedz izcilu vadāmību. Tās seklākais raksts arī ļauj izbaudīt braucienu vairāk, jo līdzenāka riepa nodrošina mazāku berzi, un tādējādi – zemāku degvielas patēriņu un mazāku troksni. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 34
skatīt citus 14
no 34
Ir apmaksāts sludinājums