Izvēlētie filtri

Malatesta Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

Pārdevējs

MALATESTA RIEPAS JEBKURAM AUTO

Malatesta riepas Latvijā nav plaši pazīstams ziemols, bet zīmola šaurais piedāvājums neliecina par tā kvalitāti. Auto riepas Malatesta ir ilglaicīgas, un furgonam domātās riepas, tāpat arī bezceļu riepas, ir vienas no labākajām starp budžeta riepu ražotāju piedāvātajām.

MALATESTA VIEGLO PASAŽIERU AUTO RIEPAS

Zīmols Latvijā pārsvarā tiek pārstāvēts ar vieglo pasažieru automašīnu riepām, un to piedāvājumā dominē lielākoties ziemas un drošai braukšanai paredzētas riepas. Pieejams arī vasaras riepu modelis. Ziemas riepas, kā Polaris un Thermic, ir labs piemērs tam, ka Malatesta riepas cena nebūt neliecina par tās kvalitāti un ilglaicību. Izdevīgā cena, apvienojumā ar radiāli riepas stiprināto iekšpusi, kā arī tehnoloģiski izcili pilnveidoto riepas protektora rakstu ir savienojums, kas riepu iegādi darīs par labu ieguldījumu. Protektora raksts malās ir simetrisks, ļaujot novadīt lieko sniegu un dubļus, tā rūpējoties par kontroli pār auto.

RIEPAS MALATESTA

Malatesta bezceļu auto riepām ir stingri izteikti protektori, un krosoveram paredzētā riepa ir rievota, lai radītu labu saķeri ar zemes kārtu. Riepas radiāli kārtotās stiprinājumu tērauda stieples un vispārējā iekšbūve nodrošina mazāku vilci, tā pagarinot riepas mūžu. Malatesta zīmola riepa Kaiman ir samērā šaura, bet tās ievērojamais vilcējspēks un optimizētais gumijas sastāvs ļauj riepai būt par izcilu paraugu starp citiem krosoveru riepu modeļiem šajā cenu kategorijā.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 20
no 20
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu