Izvēlētie filtri

Laufenn Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

LAUFENN VIEGLĀS RIEPAS

Vēl ne plaši pazīstams riepu zīmols, Laufenn ir piektā lielākā riepu ražotāja Hankook gruPai piederošs brends, kas var leopties ar savu inovatīvo un jauno tehnoloģiju, draudzĪgām cenām uns pecializāciju uz vieglo automašīnu tirgu. Riepas no Laufenn Latvijā pieejamas speciāli veiglajām pasažieru, vai arī furgonu auto, un zīmola specializācija nodrošina izcilu atbilstību un izvēli teju jebkuarām auto vadītāja vēlmēm un vajadzībām.

LAUFENN RIEPAS: VISPĀRĒJI

Laufenn Latvijā piedāvā tikai un vienīgi sezoniālās riepas, kas, pēc ekspertu viedokļa, ir opr=timālā izvēle Latvijas klimatam un likumiem. Izvēloties ziemas riepas ziemai un vasaras riepas gada siltajiem mēnešiem, savrīgi zināt, kāda ir konkrēās riepas Laufenn specifika, kā arī, vai tā piemērota Jūsu auto parametriem. Latvijas tirgū šobrīd plašāk pārstāvētā Laufenn riepas. Cena vasaras riepām ir ļoti pieejama, un tas pats attiecas uz ziemas sezonas riepām. Visumā optimāla kvalitāte tomēr nenodrošina degvielas ekonomiju, tātad, Jūs varat gaidīt, ka degvielas patēriņš nebūs maksimāli samazināts, taču riepas iegāde, ņemot vērā tās zemo cenu, noteikti atmaksāsies.

SĒRIJAS RIEPAS NO LAUFENN

S FIT sērija ir dizainēta ultra augsam sniegumam, un, braucot ar šīm Laufenn riepām, Jūs varat būt pārliecināts, ka riepas kalpos ilgi. Īpašā gumijas un protektora uzbūve nodrošina ilglaicību, savukārt Laufenn riepas dizains piedāvā izcilu stabilitāti apvienojumā ar atvieglotu manevrēšanu.

G FIT sērija savukārt parūpēsies par vissezonas drošību uz ceļa, jo asimetriskai rievu dizains uz riepu protektoriem, kā arī izcilā stabilitāte un klusā, plūstošā auto vadības pieredze ļaus baudīt autovadīšanu. To riepu malās iestrādātās rievas ļauj novadīt lieko ūdeni, tā nodrošinot efektīvu bremzēšanu un tādējādi arī drošu satiksmi.

Ja vēlaties riepas par zemu cenu, tomēr vēlaties saglabāt kvalitāti, nodrošinot drošību uz ceļa, pirkuma ilglaicību, kā arī ražotāja atpazīstamību, Laufenn ir pareizā izvēle. Piemērotas un Latvijā šobrīd pieejamas pasažieru transportam, zīmola riepas ir ļaus ietaupīt. Tieši atbilstošas Latviajs klimata dažādībai, sezoniālaās riepas nodrosinās patīkamu braukšanas pieredzi. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 555
skatīt citus 20
no 555
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu