Izvēlētie filtri

Kormoran Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

KORMORAN RIEPAS KVALITĀTE JEBKURAM AUTOVADĪTĀJAM

Ja vēlaties savu auot aprīkot ar riepām, kas garantē stabilitāti, izcilu siegumu ziemas apstākļos un drošu braukšanu jebkuros citos apstākļos, Kormoran riepas būs jums piemērota izvēle. Franču riepu ražotājam Michelin piederošais zīmols jau gadiem ļauj auto vadītājiem ietaupīt uz jaunu riepu iegādi, un Latvijā pieejamās pasažieru auto ziemas riepas, kā arī furgonam un pārsvarā kravas auto paredētās riepas ļaus baudīt izcilu kvalitāti par samērīgu cenu.

KORMORAN KRAVAS AUTO RIEPAS

Kormoran riepas Latvijā īpaši izplatītas un pieejamas kravas auto. Tā ir ne tikai izvēle, kas ļauj komerciālajiem transporta līdzekļiem iegādāties jaunas riepas to atjaunošanas vietā, bet arī nodrošina drošu satiksmi un auto vadību jebkuros laikapstākļos. Rie[as no Kormoran kravas auto ir galvenokārt paredzētas vissezonas lietojumam. Tās ir optimizētas barukšanai silos un vidēji siltis klimatos, kur ziemas ir maigas, kur nesnieg un ceļi gada aukstajos mēnešos neapledo. Šīs vissezonas riepas tiek stiprinātas radiāli, Kormoran Road un F sērijas riepas, kas paredzētas braukšanai vasarā, ir ļoti klusas un daudz gludākas. To specializētais protektora dziļums, kas ir seklāks riepas sānos, bet dziļāks – riepas vidienē -, ir dizaina elemnts, kas ļaus riepai kalpot ilgi, un tās novalkāšanās būs mazināta.

RIEPAS KORMORAN

Automašīnas riepas Kormoron savukārt ir lielākoties ziemas apstākļiem. Drošu braukšanu nodrošina Kormoran Stud sērija, kas aprīkota ar sīkiem dzelkšņiem, ļaujot riepai ieķerties ledū un sniegā, un tādējādi saglabājot pilnīgu kontroli pār mašīnu jebkuros laikapstākļos.Kormoran riepas cenas atšķiras, bet vieglo auto riepas no Kormoran ir cenotas vidējā cenu kategorijā, sekmīgi un ilglaicīgi balansējot produkta kvalitāti ar cenu. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 46
skatīt citus 20
no 46
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu