Atvērt filtrus

Riepu izmērs

Indekss

Cena

līdz

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Marka

Rādīt visu

Papildus iespējas

Average Test Review

līdz

KLEBER RIEPAS

Zīmolam Latvijā esot pārstāvētam galvenokārt ar pasažieru vieglo automašīnu riepām, Kleber riepas cena un tai atbilstošā kvalitāte neliks Jums vilties. Vai nu meklējat riepas automašīnai, vai furgonam, vai arī speciālai tehnikai, Kleber riepas ir teicama izvēle, kas apvieno inovāciju un budžeta riepu kvalitāti.

KLEBER RIEPAS VIEGLAJIEM AUTO

Kā minēts, riepas Kleber Latvijā tiek visplašak pārstāvētas ar vieglo pasažieru automobiļiem paredzēto produkciju. Piedāvājot gan vasaraas riepas, gan ziemas riepas, gan arī vissezonas auto riepas, Kleber ir nostiprinājis savu pozīciju tirgū, un to plašais klāsts ļauj piemeklēt savām vajadzībām visatbilstošako riepu. Vasaras riepu modeļi Dynaxer un Viacxer ir populāras izvēles dēļ to izcilās menevrētspējas, un savukārt ziemai paredzētās Krisalp sērijas riepas satur īpašu dizainu. Simetriskais rievojums un izliektais riepu raksts ļauj ūdenim un sniegam īpaši ātri tikt novadītam no riepas, tā nodrošinot drošību uz apledojuša vai slapja bracamā seguma.

RIEPAS KLEBER SPECIALAJAM TRANSPORTAM

Zīmols piedāvā speciālās ceļu tehnikas riepas, to skaitā lauksaimniecības tehnikas riepas. Modeļi Seper Vigne un Gripker ir vispopulārākie Latvijā. Super Vigne ir vienas no augstākās kvalitātes riepām tirgū, un to izteiktais rievojums nodrošina izcilu saķeri ar grunti, kā arī diagonālās svītras ļauj novadīt dubļus. Kleber Fitker ir riepas, kas domātas smagākam transportam; to stiprinātā iekšpuse dara riepas kravnesību īpaši augstu.

Vairāk...

Salīdziniet cenas Riepas Kleber

Vairāk...
Izvēlētie filtri:
  • ražotājs: Kleber

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 465
skatīt citus 20
no 465
Ir apmaksāts sludinājums

Skatīt tīmekļa vietnes darbvirsmu