Izvēlētie filtri

Kenda Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

KENDA: KVALITĀTES RIEPAS

Kenda riepas, zināmas un atpazīstamas Latvijas un vispasaules tirgū, ir teicama izvēle tiem, kas meklē kvalitatīvas riepas par labu cenu. Latvijā firma specializējas tieši motociklam piemēroto riepu tirdzniecībā, bet piedāvā plašu klāstu ar speciālām auto riepām dažadiem tehnikas darbiem. Pieejamas arī riepas vieglajām automašīnām un furgoniem.

KENDA RIEPAS MOTOCIKLIEM

Motociklu riepas Kenda Latvijā izplata pārsvarā kvadracikliem un ATV spēkratiem. Pieejamas riepas arī enduro motocikliem, mopēdiem, skūteriem un sporta motocikliem, taču mazākā izvēlē. Riepas ir stiprinātas ar siksnām, vai arī, kā jau ierasts, iekšēji tās tiek stiprinātas diagonāli vai radiāli. Kvadraciklu Pathfinder un Klaw sērijas ir īpaši rievotas, un to protektori – izliekti, lai nodrošinātu maksimālu saķeri ar smilti vai granti, un platā riepa ļauj braukt pa jebkuru apvidu līgani un ērti, amortizējot sitienus un nelīdzenus ceļus.

SPECIĀLĀS RIEPAS KENDA

Kenda riepas, kas domātas speciāli dārza tehnikai, zemes apstrādei, lauksaimniecības tehnikai vai zāles pļāvējiem un vispārējiem dārza darbiem, ir pieejamas plašā klāstā. Latvijā kompānija specializējas dārza darbu tehnikas riepās, un Kenda riepas cena, salīdzinot ar vispārējo tirgus piedāvājumu, ir patiešām izdevīga. Auto riepas no Kenda, piemēram, Power Turf un Super Turf, ir maza izmēra, plakana profila, bet mauriņam specializētas riepas, kas neizbojās un neatstās nospiedumus Jūsu dārzā, bet, pateicoties viendabīgajam rievojumam, nodrošinās vieglu saķeri ar zālāju. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 393
skatīt citus 20
no 393
Ir apmaksāts sludinājums