Izvēlētie filtri

Goodride Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

RIEPAS GOODRIDE: DROŠA IZVĒLE

Goodride ir Ķīnas lielākais auto riepu ražotājs, un Goodride zīmols ir bijis tirgū jau no 1958. gada. Ne tikai pasažieru, bet arī kravas auto, motociklu, skūteru, velosipēdu, traktoru, pat ATV un citu transporta līdzekļu riepu ražojošā kompānija ir pārstāvēta arī Latvijā, sniedzot auto vadītājiem plašu izvēli.

GOODRIDE AUTO RIEPAS

Zīmols Goodride piedāvā vairāk kā tūkstoš automašinas riepu, un Goodride riepas cena ir patiešām izdevīga. Automašīnai paredzētās vasaras riepas, kuras pieejamas gan stiprinātas, gan arī vienkārši radiāli konstruētas, ir atzītas to vidū, kuri vēlas braukt, attīstot lielus ātrumus. Tā, piemēram, Goodride riepas sērija Sport ir aprīkota ar sānu rievojumu, kas ļaus novadīt lieko uz brauktuves esošo ūdeni, savukārt simetriskā centra rievojuma raksts nodrošina lielisku saķeri un klusu braukšanu.

RIEPAS FURGONAM NO GOODRIDE

Vieglo kravas auto riepas Goodride ražo un izplata Latvijā lielā izvēlē. Tādi modeļi kā SC328 un H188 ir vieni no populārākajiem. H sērija ir paredzēta furgonu transportam vasarā, un to dziļais iegriezums ļauj Jums furgonu vadīt arī pa neasfaltētiem ceļiem bez kādām grūtībām.SC sērijas savukārt īpaši paredzētas braukšanai pa asfaltētiem ceļiem, un to īpašai kompozītmateriāls ļauj riepai izturēt lielus attālumus, pirms to nepieciešams mainīt.

Riepas Goodride ir ekonomiskas, un to samērīgā cena neliedz baudīt brauciena kvalitāti.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 704
skatīt citus 20
no 704
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu