Izvēlētie filtri

Gislaved Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

GISLAVED RIEPAS

Viens no zīmoliem, kas specializējas vieglo pasažieri auto riepu ražošanā, ir Gislaved. Riepas cena ir visnotaļ zema, taču tam nevajadzētu Jūs atturēt no to iegādes. Kvalitatīva riepa ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību ir būvēta tā, lai sniegtu optimālu lietojumu, drošību un ilglaicību par zemāko cenu.

GISLAVED AUTO RIEPAS

Auto riepas Gislaved piedāvā gan ziemas, gan vasaras sezonām. Tās ir vislabāk piemērotas un optimizētas dažādiem laika apstākļiem gada aukstajos un sitajos mēnešos, un eksperti iesaka šīs riepas lietot; it īpaši, ja braucat Latvijas klimatā. No ziemas riepām viena no populārākajām izvēlēm ir Nordfrost un Eurofrost, kas nodrošina kontroli un pilnīgu spēkrata vadību pat uz ļoti ledainiem ceļiem. Vasaras riepas, kā Ultraspeed un Urbanspeed, ir piemērotas dažādiem braukšanas stiliem un apvidiem. Ja ikdienā pārvietojaties pilšētā, Urbanspeed ļaus ieekonomēt degvielu un kontrolēt griezienus ļoti ātri, savukārt Ultraspeed vieglais kompozītmateriāls un uzbūve nodrošinos klusu pārvietošanos bez trokšņiem.

RIEPAS GISLAVED FURGONAM

Furgona riepas Gislaved Latvijā pieejamas nedaudz šaurākā klāstā. Ne tikai Comspeed vasaras Gislaved riepas, bet arī Nordfrost Van ziemas riepu sērija būs piemērota izvēle dažāda tipa furgoniem. Atkarībā no apvidus, kurā plānojat pārvietoties, jāzivēlas protektora rievojums, savukārt radiālais iekšējais riepu stiprinājums saturēs to, un riepa kalpos ilglaicīgi.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 322
skatīt citus 20
no 322
Ir apmaksāts sludinājums