Izvēlētie filtri

Federal Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

FEDERAL RIEPAS

Federal riepas Latvijā ir pieejamas plašā klāstā, un to piedāvājums automašīnām ir patiešām milzīgs. Ražojot riepas arī furgonam un bezceļu auto, šis zīmols ir kļuvis par vienu no līderiem vidējo cenu kategorijā, bet Federal riepu kvalitāte un klāsts ļaus Jums izvēlēties izcili piemērotu riepu tieši savam auto.

FEDERAL RIEPAS VIEGLAJIEM PASAŽIERU SPĒKRATIEM

Riepas Federal vieglajiem pasažieru automobiļiem Latvijā izplata gan ziemas, gan vasaras sezonām. Sezoniālās riepas ir daudz piemērotākas Latvijas laikapstākļiem un drošībai, kā arī likumdošanā paredzētā riepu nomaiņa liedz izvēlēties vissezonas riepas braukšanai visa gada garumā. Ziemas riepas Himalaya WS2 un Himalaya Iceo ir populārākās izvēles Latvijas autovadītāju vidū to izdevīgās Federal riepas cenas dēļ, kā arī inovatīvās polimērkompozītmateriāla gumijas dēļ, kas riepai neļauj slīdēt pat uz ledainām virsmām. Vasaras riepas, kā Formoza Gio un Couragia, ir samērā klusas, tomēr to bremzēšanas un manevrēšanas veiktspēja ir viena no labākajām.

BEZCEĻU RIEPAS FEDERAL

Auto riepas Federal izplata ne tikai vieglajiem automobiļiem, bet arī bzceļu auto. Tā, piemēram, Couragia A/T apvidus riepas un plašā izvēlē pārstāvētās Couragia M/T dubļu riepām ir speciāls rievojuma dizains, kas nodrošina dubļu un grunts novadi no riepas centra, tā pastiprinot saķeri ar braucamo daļu un ļaujot vadīt automašīnu bez pūlēm. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 298
skatīt citus 20
no 298
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu