Izvēlētie filtri

Debica Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

DEBICA RIEPAS KATRAM AUTO

Riepu zīmols Debica, ļaujot pasažieriem un auto vadītājiem izbaudīt visas auto braukšanas priekšrocības, ir populārs to vidū, kas vēlas jaunas un kvalitatīvas riepas, tomēr nevēlas par to tērēt par daudz. Galvenokārt ražojot riepas vieglajiem pasažieru auto, riepas Debica pieejamas arī furgoniem un kravas auto Debica riepas.

DEBICA AUTO RIEPAS

Riepas Devica piedāvā gan vasaras, gan ziemas sezonām. Pieejamas arī vissezonas riepas, kuras gan nav ieteicams izvēlēties braukšanai Latvijaas apstākļos. Ne tikai tās nedos maksimālo sniegumu ne ziemā, ne vasarā, bet vasaras sezonā tās arī neļaus ietaupīt degvielu, tas ir, benzīna patēriņš, braucot ar vissezonas riepam vasarā, būs daydz augstāks par optimālo.Vasara riepu sērija Passiopiedāvā degvielas ekonomiju, jo to protektori pastiprināti radiālā virzienā. Tas ir rezultāts no samazinātas apgriezienu distance, un savukārt uzlabotā kompozītmateriāla tehnoloģija ar inovatīvo sastāvu ļauj baudīt vieglāku braukšanu, uzlaotu griezienu vadību, kā arī mazāku vilci un slīdi sniega un ledus apstākļos.

RIEPAS DEBICA FURGONAM

Furgona riepas Debica ražo ar radiālo riepas konstrukcijas tehniku. Presto un Passio sērijas ir īpaši piemērotas vieglo kravas mašīnu aprīkošanai, un Debica riepas cena ļauj to darīt ekonomiski. Debica Passio uzrāda izcilus rezultātus braukšanai leitainos laikapstākļos, un Debica Frigo. Dažādie protektora dziļumi nodrošina riepu vienmērīgu nodilumu, un inovatīvais kompozītmateriāls ļauj riepas gumijai izturēt lielas slodzes.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 228
skatīt citus 20
no 228
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu